Kysucká, Košice-Západ, okres Košice II
143 500 €
6 833,33 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
21 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
5/12 + výťah
Rok výstavby:
1995
Panelová, Železobetónová
Energetický certifikát:
A
Vybavenie:
Výťah
Zastavaná plocha:
24 m²
Počet izieb / miestností:
1
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
S Láskou
Považská, 040 11, Košice
486 m
Fakulta verejnej správy UPJŠ
Popradská, 040 11, Košice
641 m
Súkromá základná škola Slobody, pavilón D
Popradská, 040 11, Košice
666 m
Súkromné konzervatórium
Zádielska, 041 26, Košice
891 m
Súkromná základná umelecká škola
Zádielska, 041 26, Košice
906 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
67.3%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+1
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
09079 ...
Ing. Martin Kurej
PROMO reality s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností