Stará Turá, okres Nové Mesto nad Váhom
196 400 €
171,53 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha objektu:
1 145 m²
Pôvodný stav
Rok výstavby:
1965
Tehlová
Energetický certifikát:
nie je
Zastavaná plocha:
1 431 m²
Voda:
Na pozemku - Diaľkový vodovod
Elektrina:
Na pozemku - 230 V, Na pozemku - 400 V
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Prvá základná škola
Komenského, 916 01, Stará Turá
624 m
Materská školka
Hurbanova, 916 01, Stará Turá
753 m
Základná škola Hurbanova
Hurbanova, 916 01, Stará Turá
1 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
73.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-41
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
DeluxReal s. r. o.
SNP 48/148
Stará Turá
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Milan Harušťák
DeluxReal s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností