Košice-Juh, okres Košice IV
243 000 €
3 681,82 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
66 m²
Plocha pozemku:
66 m²
Zastavaná plocha:
66 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Súkromná stredná odborná škola pedagogická a sociálna
Požiarnická, 040 01, Košice
222 m
Hotelová akadémia
Južná trieda, 040 01, Košice
295 m
Základná škola Požiarnická
Južná trieda, 040 01, Košice
310 m
Diamond English
Pribinova, 040 01, Košice
363 m
Stredná odborná škola Jozefa Szakkayho
Grešákova, 040 01, Košice
387 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
58.6%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+56
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Majitel Jan
Telefónne číslo:
09112 ...
Zobraziť číslo
09112 ...
Majitel Jan
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností