Poprad, okres Poprad
6 490 €
2,97 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha pozemku:
2 185 m²
Plocha pozemku:
2 185 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
J. Tranovského
J. Tranovského, 058 01, Poprad
411 m
Materská škola
J. Tranovského, 058 01, Poprad
450 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
75.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-50
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09031 ...
Zobraziť číslo
mlm reality s.r.o.
Námestie Svätého Egídia 110
Poprad
Profil realitnej kancelárie
09031 ...
František Hvila
mlm reality s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností