Pravotice, okres Bánovce nad Bebravou
45 000 €
642,86 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
70 m²
Pôvodný stav
Rok výstavby:
Pred 1945
Zastavaná plocha:
150 m²
Vlastníctvo:
Osobné
Šírka pozemku:
14 m
Dĺžka pozemku:
33 m
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Pravotice,Jednota
1746, 956 35, Pravotice
56 m
Pravotice,Jednota
1746, 956 35, Pravotice
79 m
Pravotice,ZŠ
1838, 956 35, Pravotice
280 m
Pravotice,RD
1746, 956 35, Pravotice
454 m
Pravotice,RD
1746, 956 35, Pravotice
459 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
74.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-1
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0948 ...
Zobraziť číslo
Like Reality s.r.o.
Robotnícka 2156
Považská Bystrica
Profil realitnej kancelárie
0948 ...
Ing.Daniela Mináriková
Like Reality s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností