Lúčna, Trenčianska Turná, okres Trenčín
285 000 €
3 040,65 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
94 m²
Novostavba
Rok výstavby:
2026
Tehlová
Energetický certifikát:
A
Plocha pozemku:
461 m²
Rok poslednej rekonštrukcie:
2026
Zastavaná plocha:
58 m²
Terén pozemku:
Rovinatý
Voda:
Na pozemku - Diaľkový vodovod
Elektrina:
Na pozemku - 400 V
nájomného bývania v lokalite
80.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-6
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09105 ...
Zobraziť číslo
NEW HOUSE, s.r.o.
Bratislavská 135D
Trenčín
Profil realitnej kancelárie
09105 ...
Mgr. Denis Durec
NEW HOUSE, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností