Hnedá, Žilina, okres Žilina
322 725 €
195 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha pozemku:
1 655 m²
Plocha pozemku:
1 655 m²
Terén pozemku:
Mierne svahovitý
Pripravenosť k výstavbe:
Vydané stavebné povolenie
Voda:
Na pozemku - Diaľkový vodovod, Pri pozemku - Verejný vodovod
Elektrina:
Na pozemku - 230 V, Na pozemku - 400 V, Pri pozemku - 230 V, Pri pozemku - 400 V
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Základná škola s materskou školou
010 03, Žilina
756 m
Materská škola
Cesta k vodojemu, 010 03, Žilina
1.4 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
71.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+344
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
WFG reality, s.r.o.
Daxnerova 9
Žilina
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Miroslav Balko, RSc.
WFG reality, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností