Hlinícka, Myjava, okres Myjava
240 000 €
1 111,11 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
216 m²
Plocha pozemku:
800 m²
Zastavaná plocha:
116 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
ZŠ Viestova Myjava
Závršky, 907 01, Myjava
30 m
Viestova
Viestova, 907 01, Myjava
105 m
Gymmnázium Myjava
Jablonská, 907 01, Myjava
980 m
Štúrova
Štúrova, 907 01, Myjava
1.4 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
71.7%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+43
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Elena Poláková
Telefónne číslo:
09054 ...
Zobraziť číslo
09054 ...
Elena Poláková
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností