Strážna, Bratislava-Nové Mesto, okres Bratislava III
2 100 €/mes.
13,13 €/m²/mes.
+ 300 EUR/mesiac
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
160 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Veselá lienka
Smrečianska, 812 43, Bratislava
722 m
Montessori Horský park
Ostravská, 811 04, Bratislava
749 m
SMART START
Šancová, 811 05, Bratislava
853 m
Súkromná škôlka Gašparko
Jeséniova, 831 01, Bratislava
889 m
Unity House
Vlárska, 831 01, Bratislava
898 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
58.3%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+11
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+421 ...
Zobraziť číslo
Pergo Group s.r.o.
Mliekárenská 7
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
+421 ...
Alexandra Jankeje
Pergo Group s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností