Landererova 6, Bratislava-Staré Mesto, okres Bratislava I
690 €/mes.
+ 220 €/mes. energie
16,83 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
41 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Bystrá škôlka
Továrenská, 811 09, Bratislava
314 m
Materská škola Grösslingová
Grösslingová, 811 09, Bratislava
450 m
Základná škola s materskou školou M. R. Štefánika
Grösslingová, 811 09, Bratislava
461 m
Materská škola
Ferienčíkova, 811 08, Bratislava
623 m
Detské Centrum Dostojevského
Dostojevského rad, 811 09, Bratislava
636 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
58.7%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-237
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
BHF Real Estate
Telefónne číslo:
09479 ...
Zobraziť číslo
09479 ...
BHF Real Estate
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností