Sereď, okres Galanta
177 000 €
1 843,75 €/m²
Bytový dom bude dokončený do štádia holodomu
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
96 m²
Novostavba
Rok výstavby:
2025
Tehlová
Energetický certifikát:
A
Plocha pozemku:
400 m²
Výhľad:
Hory, Príroda
Rok kolaudácie:
2026
Zastavaná plocha:
96 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Základná škola J.A. Komenského
Komenského, 926 01, Sereď
773 m
Komenského
Komenského, 926 01, Sereď
781 m
CZŠ sv. Cyrila a Metoda
Komenského, 926 01, Sereď
861 m
Základná škola P.O. Hviezdoslava
Komenského, 926 01, Sereď
891 m
ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka
Mierové námestie, 925 51, Šintava
955 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
74.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+104
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
09042 ...
Michaela Drietonská
Treef
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností