Viničná, Pozdišovce, okres Michalovce
109 000 €
131,48 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha pozemku:
829 m²
Plocha pozemku:
829 m²
Terén pozemku:
Svahovitý
Pripravenosť k výstavbe:
Vydané stavebné povolenie
Voda:
Na pozemku - Diaľkový vodovod
Elektrina:
Na pozemku - 230 V
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Pozdišovce sídlisko
Benzinolská ul., 072 01, Pozdišovce
85 m
Cesta č. 19
19, 072 01, Pozdišovce
566 m
Cesta č. 19
19, 072 01, Pozdišovce
577 m
Močarany, otočka
19, 072 01, Michalovce
1.4 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
81.3%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-10
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09078 ...
Zobraziť číslo
Reality Zemplín
Námestie osloboditeľov 1
Michalovce
Profil realitnej kancelárie
09078 ...
Ondo Patrik
Reality Zemplín
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností