Amona Reality

Pekná cesta 3, Bratislava-Rača

Realitná kancelária so sídlom v Bratislave-Rači

Amona Reality logo

Založené: 2018

Amona Reality

Bratislava-Rača

Amona Reality

Údaje schválené tímom Nehnuteľnosti.sk

Pekná cesta 3, Bratislava-Rača

|

Realitná kancelária so sídlom v Bratislave-Rači

|

Založené: 2018

Amona Reality logo
Hľadáme pre klienta 1izbový byt v Petržalke  - fotka inzerátu 1
 

Hľadáme pre klienta 1izbový byt v Petržalke

Bratislava-Petržalka (okres Bratislava V)

1 izbový byt

37 m²

175 000 €

Hľadáme pre klienta 1izbový byt v Petržalke

Bratislava-Petržalka (okres Bratislava V)

1 izbový byt

37 m²

Dobrý deň, Pre nášho klienta hľadáme 1 izbový byt v lokalite Bratislava - Petržalka. Rýchly a korektný prístup. Cena závisí od veľkosti a stavu ponúkaného bytu - nutná osobná obhliadka. Za každú ponuku vopred ďakujeme.

Amona Reality

175 000 €

Priestranný 2 izbový byt (60 + balkón) neďaleko centra Dunajskej Lužnej a jazier.  - fotka inzerátu 1
 

Priestranný 2 izbový byt (60 + balkón) neďaleko centra Dunajskej Lužnej a jazier.

Jarná, Dunajská Lužná (okres Senec)

2 izbový byt

62 m²

209 900 €

3 385,48 €/m²

Priestranný 2 izbový byt (60 + balkón) neďaleko centra Dunajskej Lužnej a jazier.

Jarná, Dunajská Lužná (okres Senec)

2 izbový byt

62 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt v tehlovej stavbe z roku 2008 neďaleko centra Dunajskej Lužnej na ulici Jarná – Dunajská Lužná. Poschodie: 3/4, k dispozícii výťah Orientácia: juhovýchod - obývačka s kuchyňou, severozápad - spálňa. Celý byt orientovaný do tichého prostredia plného zelene. Celková výmera: 62 m2 vrátane pivnice 2,4 m2 a balkóna 2,5 m2. Vybavenie bytu: V byte je plynový kotol na ohrev vody a kúrenie so zásobníkom vody napojený na radiátory – regulovanie centrálnym digitálnym termostatom a termostatickými hlavicami na radiátoroch, v byte celkom 3x vstavané skrine a to v obývačke, chodbe a spálni čo ponúka veľké množstvo úložného priestoru, kuchynská linka na mieru so zabudovanou plynovou varnou doskou, elektrickou rúrou, digestorom, v obývačke klimatizácia. V byte je zavedený optický internet a televízia. Parkovanie: pri bytovom dome je bezproblémové verejné parkovanie, v prípade záujmu možnosť prenájmu parkovacieho miesta na zabezpečenom parkovisku hneď vedľa domu. Dostupnosť: do Bratislavy je cca 20 minút autom, v pešej dostupnosti je zástavka autobusu Nízke prevádzkové náklady (rozpis na mesiac- 3 osoby) : 122 EUR správca, 17 EUR elektrika, 30 EUR plyn, upratovanie vchodu 6 EUR Lokalita: Prostredie rodinných domov obklopených zeleňou, milí susedia, v pešej dostupnosti sú potraviny, škola, škôlka, pošta, park, detské ihriská, reštaurácia, zdravotné centrum, kultúrny dom, obecný úrad, futbalové ihrisko, čerpacia stanica, pohostinstvá, jazero Veľké a Malé Košariská. Cena: 209.900,- EUR vrátane provízie v rámci ktorej zabezpečíme kompletný servis spojený s prevodom na nového majiteľa. Radi Vám zabezpečíme hypo. špecialistu, ktorý zariadi Vašu hypotéku za výhodnejšie podmienky ako klient sám. Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Amona Reality s. r. o.

Priestranný 2 izbový byt (60 + balkón) neďaleko centra Dunajskej Lužnej a jazier.  - fotka inzerátu 1
 

Priestranný 2 izbový byt (60 + balkón) neďaleko centra Dunajskej Lužnej a jazier.

Perličková, Bratislava-Podunajské Biskupice (okres Bratislava II)

2 izbový byt

62 m²

209 900 €

3 385,48 €/m²

Priestranný 2 izbový byt (60 + balkón) neďaleko centra Dunajskej Lužnej a jazier.

Perličková, Bratislava-Podunajské Biskupice (okres Bratislava II)

2 izbový byt

62 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt nachádzajúci sa v tehlovej stavbe z roku 2008 neďaleko centra Dunajskej Lužnej na ulici Jarná – Dunajská Lužná. Poschodie: 3/4, k dispozícii výťah Orientácia: juhovýchod - obývačka s kuchyňou, severozápad - spálňa. Celý byt orientovaný do tichého prostredia plného zelene. Celková výmera: 62 m2 vrátane pivnice 2,4 m2 a balkóna 2,5 m2. Vybavenie bytu: V byte je plynový kotol na ohrev vody a kúrenie so zásobníkom vody napojený na radiátory – regulovanie centrálnym digitálnym termostatom a termostatickými hlavicami na radiátoroch, v byte celkom 3x vstavané skrine a to v obývačke, chodbe a spálni čo ponúka veľké množstvo úložného priestoru, kuchynská linka na mieru so zabudovanou plynovou varnou doskou, elektrickou rúrou, digestorom, v obývačke klimatizácia. V byte je zavedený optický internet a televízia. Parkovanie: pri bytovom dome je bezproblémové verejné parkovanie, v prípade záujmu možnosť prenájmu parkovacieho miesta na zabezpečenom parkovisku hneď vedľa domu. Dostupnosť: do Bratislavy je cca 20 minút autom, v pešej dostupnosti je zástavka autobusu Nízke prevádzkové náklady (rozpis na mesiac- 3 osoby) : 122 EUR správca, 17 EUR elektrika, 30 EUR plyn, upratovanie vchodu 6 EUR Lokalita: Prostredie rodinných domov obklopených zeleňou, v pešej dostupnosti sú potraviny, škola, škôlka, pošta, park, detské ihriská, reštaurácia, zdravotné centrum, kultúrny dom, obecný úrad, futbalové ihrisko, čerpacia stanica, pohostinstvá, jazero Veľké a Malé Košariská. Cena: 209.900,- EUR vrátane provízie v rámci ktorej zabezpečíme kompletný servis spojený s prevodom na nového majiteľa. Radi Vám zabezpečíme hypo. špecialistu, ktorý zariadi Vašu hypotéku za výhodnejšie podmienky ako klient sám. Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Amona Reality s. r. o.

Priestranný 2 izbový byt (60 + balkón) neďaleko centra Dunajskej Lužnej a jazier.  - fotka inzerátu 1
 

Priestranný 2 izbový byt (60 + balkón) neďaleko centra Dunajskej Lužnej a jazier.

Hlavná, Rovinka (okres Senec)

2 izbový byt

62 m²

209 900 €

3 385,48 €/m²

Priestranný 2 izbový byt (60 + balkón) neďaleko centra Dunajskej Lužnej a jazier.

Hlavná, Rovinka (okres Senec)

2 izbový byt

62 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt neďaleko centra Dunajskej Lužnej na ulici Jarná – Dunajská Lužná. Poschodie: 3/4, k dispozícii výťah Orientácia: juhovýchod - obývačka s kuchyňou, severozápad - spálňa. Celý byt orientovaný do tichého prostredia plného zelene. Celková výmera: 62 m2 vrátane pivnice 2,4 m2 a balkóna 2,5 m2. Vybavenie bytu: V byte je plynový kotol na ohrev vody a kúrenie so zásobníkom vody napojený na radiátory – regulovanie centrálnym digitálnym termostatom a termostatickými hlavicami na radiátoroch, v byte celkom 3x vstavané skrine a to v obývačke, chodbe a spálni čo ponúka veľké množstvo úložného priestoru, kuchynská linka na mieru so zabudovanou plynovou varnou doskou, elektrickou rúrou, digestorom, v obývačke klimatizácia. V byte je zavedený optický internet a televízia. Parkovanie: pri bytovom dome je bezproblémové verejné parkovanie, v prípade záujmu možnosť prenájmu parkovacieho miesta na zabezpečenom parkovisku hneď vedľa domu. Dostupnosť: do Bratislavy je cca 20 minút autom, v pešej dostupnosti je zástavka autobusu Nízke prevádzkové náklady (rozpis na mesiac- 3 osoby) : 122 EUR správca, 17 EUR elektrika, 30 EUR plyn, upratovanie vchodu 6 EUR Lokalita: Prostredie rodinných domov obklopených zeleňou, v pešej dostupnosti sú potraviny, škola, škôlka, pošta, park, detské ihriská, reštaurácia, zdravotné centrum, kultúrny dom, obecný úrad, futbalové ihrisko, čerpacia stanica, pohostinstvá, jazero Veľké a Malé Košariská. Cena: 209.900,- EUR vrátane provízie v rámci ktorej zabezpečíme kompletný servis spojený s prevodom na nového majiteľa. Radi Vám zabezpečíme hypo. špecialistu, ktorý zariadi Vašu hypotéku za výhodnejšie podmienky ako klient sám. Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Amona Reality s. r. o.

Rezervované.  Na predaj 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s balkónom a 2x pivnica  : Cyprichova ulica- Rača - fotka inzerátu 1
 

Rezervované. Na predaj 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s balkónom a 2x pivnica : Cyprichova ulica- Rača

Cyprichova, Bratislava-Rača (okres Bratislava III)

2 izbový byt

64 m²

240 000 €

3 750 €/m²

Rezervované. Na predaj 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s balkónom a 2x pivnica : Cyprichova ulica- Rača

Cyprichova, Bratislava-Rača (okres Bratislava III)

2 izbový byt

64 m²

REZERVOVANÉ. Domov, do ktorého si stačí priniesť len osobné veci. Niektoré byty sú len nehnuteľnosťou. Iné majú atmosféru, v ktorej si už pri vstupe viete predstaviť svoj každodenný život. Presne taký je aj tento príjemný 2-izbový byt na Cyprichovej ulici. ATMOSFÉRA BYTU: Ráno vás privítajú prvé slnečné lúče v spálni a obývacej izbe orientovaných na východ. Otvoríte dvere na balkón, vychutnáte si kávu a pokojný začiatok nového dňa. Večer sa život prirodzene presunie do kuchyne orientovanej na západ, kde vás pri príprave večere bude sprevádzať príjemné popoludňajšie a podvečerné svetlo. Byt s výmerou 52 m² prešiel kompletnou rekonštrukciou pred približne desiatimi rokmi a počas celého obdobia bol s láskou udržiavaný. Je pripravený privítať nových majiteľov bez potreby ďalších investícií. Veľkou výhodou je, že zostáva takmer kompletne zariadený – stačí si priniesť osobné veci a môžete bývať. K bytu patrí aj fran. balkón s výmerou 1,4m x0,4m , ktorý poskytuje príjemný priestor na rannú kávu či večerný oddych, a dve pivničné kobky s celkovou výmerou 12 m², vďaka ktorým budete mať dostatok úložného priestoru na všetko, čo nechcete mať priamo v byte. POPIS: - Cyprichova ulica 52 m² byt+ francúzsky balkón o výmere 1,4m x 0,4m+ 2 pivnice spolu 12 m² - 1. poschodie / 3 bez výťahu - kompletná rekonštrukcia - takmer kompletné zariadenie v cene - orientácia: kuchyňa západ, obývačka a spálňa východ - náklady: do 275 EUR /2 osoby / správca 147,- EUR/ Ak hľadáte miesto, ktoré nepôsobí ako anonymný byt, ale ako skutočný domov s príjemnou atmosférou, možno ste ho práve našli. Dohodnite si obhliadku a príďte sa presvedčiť osobne. Niekedy stačí otvoriť dvere a hneď viete, že ste doma. Cena: 240.000 EUR vrátane provízie / zabezpečíme kompletný servis spojený s prevodom na nového majiteľa. Radi Vám zabezpečíme hypo. špecialistu, ktorý zariadi Vašu hypotéku za výhodnejšie podmienky ako klient sám. Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Amona Reality s. r. o. Občianska vybavenosť a lokalita Cyprichova ulica v bratislavských Krasňanoch ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a príjemné prostredie na bývanie. V pešej dostupnosti sa nachádzajú potraviny, školy, škôlky, zdravotné stredisko, lekárne, detské ihriská aj zastávky MHD. Významnou výhodou lokality je blízkosť Malých Karpát, vinohradov a cyklotrás, ktoré poskytujú množstvo možností na šport, relax a oddych v prírode. Centrum Bratislavy je vďaka električkovému spojeniu dostupné približne za 15 minút. A HOME WHERE ALL YOU NEED TO BRING ARE YOUR PERSONAL BELONGINGS Some apartments are simply properties. Others have an atmosphere where, from the very first moment you step inside, you can already imagine your everyday life. This pleasant one-bedroom apartment on Cyprichova Street is exactly that kind of home. ATMOSPHERE OF THE APARTMENT In the morning, the first rays of sunshine welcome you in the bedroom and living room, both facing east. Open the French balcony door, enjoy your morning coffee, and start your day in peace and comfort. In the evening, life naturally moves to the west-facing kitchen, where pleasant afternoon and evening sunlight accompanies you while preparing dinner. The apartment, with a floor area of 52 m², underwent a complete renovation approximately ten years ago and has been carefully maintained ever since. It is ready to welcome its new owners without the need for any additional investment. A great advantage is that it is being sold almost fully furnished – simply bring your personal belongings and move in. The property also includes a French balcony measuring 1.4 m × 0.4 m and two storage units with a total area of 12 m², providing plenty of additional storage space. PROPERTY DETAILS • Cyprichova Street, Bratislava – Krasňany • One-bedroom apartment • Apartment size: 52 m² • French balcony: 1.4 m × 0.4 m • Two storage units: 12 m² in total • 1st floor of a 3-storey building • No elevator • Complete renovation • Almost fully furnished and included in the purchase price • Orientation: Kitchen: west-facing Living room and bedroom: east-facing MONTHLY COSTS • Monthly costs for 2 persons: approximately €275 • Building management fee: €147 If you are looking for a place that feels less like an anonymous apartment and more like a true home with a warm atmosphere, you may have just found it. Schedule a viewing and come see it for yourself. Sometimes, all it takes is opening the door to know that you are home. Price: €240,000 including agency commission. We provide a complete service related to the transfer of ownership to the new owner. We will also be happy to connect you with a mortgage specialist who can arrange financing under more favourable conditions than those typically available to individual applicants.

 Hľadám byt pre konkrétnu klientku - Pezinok, Modra  - fotka inzerátu 1
 

Hľadám byt pre konkrétnu klientku - Pezinok, Modra

Pezinok (okres Pezinok)

2 izbový byt

1 €

Hľadám byt pre konkrétnu klientku - Pezinok, Modra

Pezinok (okres Pezinok)

2 izbový byt

Hľadám 2 izb.byt ( prípadne väčší 1 izbový ) pre konkrétnu klientku s predschválenou hypotékou Pre moju serióznu klientku s už predschválenou hypotékou hľadám na kúpu byt. Preferovaná lokalita: Pezinok, Modra. Klientka je pripravená riešiť kúpu bez zbytočných prieťahov. Ak uvažujete o predaji alebo viete o vhodnej nehnuteľnosti, budem rada za správu alebo telefonický kontakt. Ďakujem za každé odporúčanie. 0905 695 391 monika.dragova@gmail.com www.dragovamonika.sk

Amona Reality

1 €

Ponúkame na predaj 3-izbový apartman v Chorvátsku na ostrove Vir, blízko mesta Zadar, 25km od mesta Zadar - fotka inzerátu 1
 

Ponúkame na predaj 3-izbový apartman v Chorvátsku na ostrove Vir, blízko mesta Zadar, 25km od mesta Zadar

Chorvátsko

3 izbový byt

44.64 m²

165 000 €

3 696,24 €/m²

Ponúkame na predaj 3-izbový apartman v Chorvátsku na ostrove Vir, blízko mesta Zadar, 25km od mesta Zadar

Chorvátsko

3 izbový byt

44.64 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový apartman v Chorvátsku na ostrove Vir, blízko mesta Zadar, 25km od mesta Zadar Ponúkame na predaj 3-izbový apartman, pre 5-6 osôb, výmera apartmánu je 44,64m2 z toho výmera apartmánu je 37,44m2 plus terasa je 7,20m2, terasa je s vyhladom na more. Pláž je 20 m. Apartmán je situovaný v 1.prvej rade od mora. Ubytovanie je vybavené všetkým potrebným vybavením pre relaxačnú dovolenku alebo na prenájom: kúrenie, klimatizácia, chladnicka, varna doska, televízor, internet, trezor. Parkovanie je tiež k dispozícii vo dvore. Pôdorys nájdete v prílohe fotografií, je ten v žltej farbe. Apartmán je situovaný v prvej rade od mora, 1.podlaží. Pod apartmánom sa nachádza ešte prízemný apartmán. Apartmán je výbornou investičnou príležitosťou,počas letnej sezóny od maja do augusta je možnosť ho celosezónne prenajať, keď Vy tam akurát nebudete. Apartmán je plne vybavený a pripravený na prenájom. Vybavenie: klimatizácia, chladnička, elektrický šporák, rúra na pečenie, rýchlo-varná kanvica, kuchynská linka s plným vybavením. Pitnú vodu si je potrebné kúpiť v obchode, lebo v apartmáne je voda iba na sprchovanie a varenie. Pitná voda na pitie je zabezpečená cez velke bandasky vody. Bandasku viete vlozit esteticky do skrinky v kuchynskej linke. Pláž: je kamienková a čiastočne vybetónovaná a na niektorých miestach aj piesková. Prístup do mora je pozvoľný a mierny, vhodný aj pre rodiny s malými deťmi a vstup do mora je vhodný aj pre vozíčkarov. WC na pláži. Voda je čistá. Na ostrove Vir je viacero pláži, ktoré je možno objavovať, keby ste po pár dňoch chceli pozrieť aj iné pláže, či už v pešej dostupnosti alebo ďalšie odlahlejšie pláže s bicyklom či autom. Budova: apartmán je situovaný na 1.poschodí, z ktorého je priamy výhľad na more, v troj-podlažnej budove s ohradeným dvorom/pod apartmánom sa nachádza ešte prízemný apartmán/. Parkovanie je v ohradenom dvore v budove pred apartmánom. Vonkajšia sprcha je k dispozícií vo dvore a vo dvore je k dispozícií gril. Okolie: potraviny sú 5min. pešej chôdze od apartmánu Maximarket Tommy a potraviny Gavranovič Market. Kostol Sv. Juraja je 10min. pešej chôdze/sväté omše sú slúžené každý deň/, zástavka autobusu je 10min. pešej chôdze, v blízkosti sú reštaurácie a bary. Volejbalové ihrisko sa nachádza na pláži. Do centra mesta je 23 min. pešej chôdze, v centre mesta je množstvo ďalších reštaurácií, barov a koncerty. Každý piatok a sobotu živé hudobné vystúpenie. Doprava: s autobusom z Bratislavy priamo na ostrov Vir/s FLIXBUS/ alebo s autobusom z Bratislavy do mesta Zadar a odtiaľ chorvátskou mestskou dopravou na ostrov Vir. S lietadlom priamy let z Viedne do Zadaru, počas sezóny priamy let aj z Bratislavy a Košíc. Kyvadlová doprava funguje z letiska priamo do centra Zadaru a z centra Zadaru autobusovou dopravou na ostrov Vir alebo Taxíkom na ostrov. Autom sú možné 2 smery a to, cez Maďarsko do Chorvátska alebo autom cez Rakúsko do Chorvátska. Cena 165 000 eur. Apartmán má 5-6 lôžok. V prípade doplňujúcich otázok ma neváhajte kontaktovať na e-mail: tuha@biznisreality.sk alebo na tel.čísle 0907155099

Ponúkame na predaj apartmán v Chorvátsku na ostrove Vir, blízko mesta Zadar, 25km od mesta Zadar - fotka inzerátu 1
 

Ponúkame na predaj apartmán v Chorvátsku na ostrove Vir, blízko mesta Zadar, 25km od mesta Zadar

Chorvátsko

1 izbový byt

28.8 m²

120 000 €

4 166,67 €/m²

Ponúkame na predaj apartmán v Chorvátsku na ostrove Vir, blízko mesta Zadar, 25km od mesta Zadar

Chorvátsko

1 izbový byt

28.8 m²

Jedinecna ponuka, predaj Apartmanu v PRVEJ RADE pri mori, 25m vzdialnený od pláže. Ponukame na predaj 3 izbovy Apartman priamo pri mori v prvej rade, krásny výhľad na šíre more. Lokalita:ostrov Vir pri meste Zadar, letisko v Zadare. Pevninu s ostrovom spája most. Ponúkame na predaj apartmán v Chorvátsku na ostrove Vir, blízko mesta Zadar, 25km od mesta Zadar. Apartmán-štúdio je situovaný v prvej rade od mora. Štúdio, pre 2 osoby, výmera apartmánu je 22,06m2 plus terasa je 6,74m2, spolu 28,8m2. Pláž je 20 m. Apartmán je situovaný v prvej rade od mora, 1.podlaží. Pod apartmánom sa nachádza ešte prízemný apartmán. Ubytovanie je vybavené všetkým potrebným vybavením pre relaxačnú dovolenku:klimatizácia, chladnicka, varna doska, internet. Parkovanie je tiež k dispozícii vo dvore. Apartmán je výbornou investičnou príležitosťou,počas letnej sezóny od maja do augusta je možnosť ho celosezónne prenajať, keď Vy tam akurát nebudete. Apartmán je plne vybavený a pripravený na prenájom. Vybavenie: klimatizácia, chladnička, elektrický šporák, rúra na pečenie, rýchlo-varná kanvica, kuchynská linka s plným vybavením. Pitnú vodu si je potrebné kúpiť v obchode, lebo v apartmáne je voda iba na sprchovanie a varenie. Pitná voda na pitie je zabezpečená cez velke bandasky vody. Bandasku viete vlozit esteticky do skrinky v kuchynskej linke. Pláž: je kamienková a čiastočne vybetónovaná a na niektorých miestach aj piesková. Prístup do mora je pozvoľný a mierny, vhodný aj pre rodiny s malými deťmi a vstup do mora je vhodný aj pre vozíčkarov. WC na pláži. Voda je čistá. Na ostrove Vir je viacero pláži, ktoré je možno objavovať, keby ste po pár dňoch chceli pozrieť aj iné pláže, či už v pešej dostupnosti alebo ďalšie odlahlejšie pláže s bicyklom či autom. Budova: apartmán je situovaný na 1.poschodí, z ktorého je priamy výhľad na more, v troj-podlažnej budove s ohradeným dvorom/pod apartmánom sa nachádza ešte prízemný apartmán/. Parkovanie je v ohradenom dvore v budove pred apartmánom. Vonkajšia sprcha je k dispozícií vo dvore a vo dvore je k dispozícií gril. Okolie: potraviny sú 5min. pešej chôdze od apartmánu Maximarket Tommy a potraviny Gavranovič Market. Kostol Sv. Juraja je 10min. pešej chôdze/sväté omše sú slúžené každý deň/, zástavka autobusu je 10min. pešej chôdze, v blízkosti sú reštaurácie a bary. Volejbalové ihrisko sa nachádza na pláži. Do centra mesta je 23 min. pešej chôdze, v centre mesta je množstvo ďalších reštaurácií, barov a koncerty. Každý piatok a sobotu živé hudobné vystúpenie. Doprava: s autobusom z Bratislavy priamo na ostrov Vir/s FLIXBUS/ alebo s autobusom z Bratislavy do mesta Zadar a odtiaľ chorvátskou mestskou dopravou na ostrov Vir. S lietadlom priamy let z Viedne do Zadaru, počas sezóny priamy let aj z Bratislavy a Košíc. Kyvadlová doprava funguje z letiska priamo do centra Zadaru a z centra Zadaru autobusovou dopravou na ostrov Vir alebo Taxíkom na ostrov. Autom sú možné 2 smery a to, cez Maďarsko do Chorvátska alebo autom cez Rakúsko do Chorvátska. Cena 120 000 eur. Apartmán má 1 veľkú manželsku posteľ, viď pôdorys miestností v prílohe fotografií. V prípade doplňujúcich otázok ma neváhajte kontaktovať na e-mail: tuha@biznisreality.sk alebo na tel.čísle 0907155099

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s výhľadom na Bratislavský hrad a výhľadom až do Rakúska, s krásnou loggiou.  - fotka inzerátu 1
 

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s výhľadom na Bratislavský hrad a výhľadom až do Rakúska, s krásnou loggiou.

Rovniankova, Bratislava-Petržalka (okres Bratislava V)

3 izbový byt

72 m²

250 000 €

3 472,22 €/m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s výhľadom na Bratislavský hrad a výhľadom až do Rakúska, s krásnou loggiou.

Rovniankova, Bratislava-Petržalka (okres Bratislava V)

3 izbový byt

72 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s výhľadom na Bratislavský hrad a výhľadom až do Rakúska, s krásnou loggiou. Ponúkame na predaj 3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii. Byt má výmeru 75,4 m2. Posch. 9/12. Byt je svetlý. Úžitková plocha: 67,89 m2. Raňajky si môžete vychutnať s výhľadom na Bratislavský hrad. Z kuchyne a oboch spální je výhľad na bratislavskú dominantu, na Bratislavský hrad. Loggia je orientovaná na západnú stranu, kde sa dobre darí kvetinám. Z loggie je výhľad na Rakúsko. Plus k bytu prislúcha pivničná kobka v suteréne. K bytu prislúcha aj extra priestor vo forme skladovacieho priestoru na chodbe pred bytom. Byt je orientovaný na viacero svetových strán. Obývačka s loggiou je orientovaná na západnú stranu a kuchyňa s dvoma spálňami je orientovaná na východnú stranu. DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: výborné dispozičné riešenie. Pri vstupe je chodba odkiaľ je priamy vstup do spálne a väčšej haly, ktorá je zariadená ako jedáleň. Z haly sa vstupuje do kuchyne, samostatnej toalety, kúpeľne a obývačky. V obývačke je výstup na upravenú loggiu. LOGGIA: upravená loggia, s vonkajšou podlahou, priestor na sedenie pre 6 osôb, kvetináče, sieťka proti hmyzu na dverách. BYTOVÝ DOM: bytový dom je zateplený. Terasa bytového domu prešla rekonštrukciou v roku cca 2016. V bytovom dome sa nachádzajú 2 výťahy, kabíny výťahov boli renovované. Jeden výťah je nákladný. Strecha bytového domu bola renovovaná. Byt je vhodný aj na prenájom, vzhľadom na 3 samostatné nepriechodné izby a samostatná kuchyňa s priestrannou halou. LOKALITA: v bezprostrednej blízkosti je kultúre stredisko Zrkadlovom háj, v blízkosti je MHD, potraviny Kraj a Kaufland, kaviareň Pohoda, materská škola, lekáreň a zdravotné stredisko, bankomat. MHD: výborná dostupnosť do centra mesta ale aj po celom meste je zabezpečená autobusovou a električkovou dopravou, nástupná zastávka sa volá Zrkadlový háj pre električku č.3 a pre čísla autobusov 68, 96, 98 je iba 5 minút peši, druhá nástupná zástavka sa volá zastávka Romanova pre čísla autobusov 83,92. Výhodou je rýchly prístup autom na diaľnicu. PRÍRODA: hoc sme v meste, príroda je na dosah, v blízkosti sú Lužné lesy, Chorvátske rameno, jazero Draždiak, Sad Janka Kráľa, Tyršovo nábrežie sú obľúbenými miestami na oddych aj aktívne trávenie voľného času. Napojenie na asfaltovú cyklotrasu. Cena bytu je 250 000 eur, v prípade doplňujúcich otázok alebo obhliadok ma neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0907 155 099.

NADŠTANDARDNÝ 3-IZBOVÝ  BYT 107 m2, VLASTNÝ  DVOR, CENTRUM PEZINKA  - fotka inzerátu 1
 

NADŠTANDARDNÝ 3-IZBOVÝ BYT 107 m2, VLASTNÝ DVOR, CENTRUM PEZINKA

Moyzesova, Pezinok (okres Pezinok)

3 izbový byt

106.6 m²

Cena dohodou

NADŠTANDARDNÝ 3-IZBOVÝ BYT 107 m2, VLASTNÝ DVOR, CENTRUM PEZINKA

Moyzesova, Pezinok (okres Pezinok)

3 izbový byt

106.6 m²

Fotografie prezradia veľa, ale atmosféru tohto bytu si treba zažiť osobne. Nebudem sa zbytočne rozpisovať, rada vám všetko ukážem a poviem priamo na obhliadke, kde odpoviem na všetky vaše otázky. Hľadáte byt v Pezinku kde sa budete cítiť ako v rodinnom dome ? Ponúkame exkluzívne na predaj výnimočný 3-izbový byt s rozlohou 107 m² na Moyzesovej ulici v širšom centre Pezinka — s uzavretým dvorom, ohniskom a záhradou. Kombinácia, ktorú pri bytovke jednoducho nenájdete. PREČO JE TENTO BYT VÝNIMOČNÝ: • Uzavretý dvor, záhrada, miesto na opekanie — súkromie ako pri rodinnom dome • Energetický certifikát triedy B — nízke náklady na energie, čo je pri dome z roku 1972 skutočná rarita • Kompletná rekonštrukcia — nová kuchynská linka, kúpeľňa, podlahy, okná • Pivnica 10 m² + balkón 10 m² + skladový priestor • Posledné (2.) poschodie — žiadni susedia nad vami, zateplená strecha • Tiché prostredie, spevnená príjazdová cesta DISPOZÍCIA: Priestranná obývačka prepojená s kuchyňou (open space), dve samostatné spálne, kúpeľňa s práčkou a sprchovým kútom, priestranná predsieň. LOKALITA: Širšie centrum Pezinka — pešia dostupnosť do obchodov, škôl, reštaurácií. Bratislava vzdialená približne 25 minút autom na iba smery -Svätý Jur- Senec- diaľnica. Financovanie hypotékou vítané. Znalecký posudok k dispozícii. Cena dohodou. V prípade záujmu o viac informácií alebo obhliadku ma neváhajte kontaktovať telefonicky alebo správou: 0905 695 391 www.dragovamonika.sk mail: monika.dragova@gmail.com Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo. Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Amona Reality s. r. o.

Amona Reality

Cena dohodou

 INVESTIČNÝ POZEMOK V SENCI – PRIEMYSELNÁ ZÓNA PRI DIAĽNIČNEJ CESTE  - fotka inzerátu 1
 

INVESTIČNÝ POZEMOK V SENCI – PRIEMYSELNÁ ZÓNA PRI DIAĽNIČNEJ CESTE

Horný dvor, Senec (okres Senec)

Iný stavebný pozemok

1615 m²

145 350 €

90 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK V SENCI – PRIEMYSELNÁ ZÓNA PRI DIAĽNIČNEJ CESTE

Horný dvor, Senec (okres Senec)

Iný stavebný pozemok

1615 m²

Ponúkame na predaj pozemok v atraktívnej lokalite mesta Senec, nachádzajúci sa v území priemyselnej zóny pri Diaľničnej ceste. Výmera podielu: 1 615 m² Parcela registra „C" Druh pozemku: záhrada Výborná investičná príležitosť do budúcnosti Strategická poloha s rýchlym napojením na diaľnicu D1 Vhodné ako investícia, prípadne do budúceho rozvoja územia Pozemok sa nachádza v rozvíjajúcej sa lokalite priemyselnej zóny mesta Senec, ktorá patrí medzi dynamicky rastúce oblasti s výbornou dostupnosťou do Bratislavy aj okolitých miest. Lokalita: Senec – pri Diaľničnej ceste Výmera: 1 615 m² Viac informácií v správe alebo telefonicky 0905 695 391, monika.dragova@gmail.com www.dragovamonika.sk Cena 90,- Eur/ m2

Na predaj rovinatý stavebný pozemok v centre obce Abrahám  - fotka inzerátu 1
 

Na predaj rovinatý stavebný pozemok v centre obce Abrahám

Hviezdoslavova, Abrahám (okres Galanta)

Pozemok pre rodinné domy

906 m²

120 €

0,13 €/m²

Na predaj rovinatý stavebný pozemok v centre obce Abrahám

Hviezdoslavova, Abrahám (okres Galanta)

Pozemok pre rodinné domy

906 m²

Ponúkame na predaj pekný stavebný pozemok v centre obce Abrahám. Výmery: 1813 m2 – pozemok je možné predať na dve samostatné časti o výmere približne 906 m2 – ku každej časti vedie prístupová cesta vo vlastníctve obce. V prípade výstavby bude potrebné darovať obci približne 10 metrov z prednej časti pozemku pre budúcu hlavnú cestu. Siete: pri pozemku sa nachádza elektrika, vo vzdialenosti cca 80 m sa nachádza voda, kanalizácia a optika, pozemok je prístupný z dvoch strán po spevnenej prístupovej ceste. UPÍ: Na pozemku je možné stavať samostatne stojace alebo radové rodinné domy s jedným nadzemným podlažím a obytným podkrovím, koeficient zastavanej plochy je 40 % pri samostatne stojacich a 60 % pri radových rodinných domoch. Cena: 120 EUR / m2 vrátane provízie v rámci ktorej zabezpečíme kompletný servis spojený s prevodom na nového majiteľa. Radi Vám zabezpečíme hypo. špecialistu, ktorý zariadi Vašu hypotéku za výhodnejšie podmienky ako klient sám. Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Amona Reality s. r. o.

Amona Reality

120 €

0,13 €/m²

Luxusný 2-izbový klimatizovaný byt s výhľadom do prírody , balkón, parkovacie miesto v garáži–Vlárska ul., BA-Kramáre - fotka inzerátu 1
 

Luxusný 2-izbový klimatizovaný byt s výhľadom do prírody , balkón, parkovacie miesto v garáži–Vlárska ul., BA-Kramáre

Vlárska, Bratislava-Nové Mesto (okres Bratislava III)

2 izbový byt

55 m²

600 €/mes.

10,91 €/m²/mes.

Luxusný 2-izbový klimatizovaný byt s výhľadom do prírody , balkón, parkovacie miesto v garáži–Vlárska ul., BA-Kramáre

Vlárska, Bratislava-Nové Mesto (okres Bratislava III)

2 izbový byt

55 m²

Ponúkame na prenájom slnečný, moderne riešený 2-izbový byt v prestížnej a tichej lokalite na Vlárskej ulici. Byt sa nachádza na 4. poschodí v samostatnej časti bytového domu, čo zaručuje maximálne súkromie a pokoj. Základné informácie: Celková výmera: 55 m² s balkónom + parkovacie miesto v podzemnej garáži. Dispozícia: Vstupná predsieň so samostatnou toaletou, priestranná obývacia izba prepojená s plne vybavenou kuchyňou, samostatná veľká spálňa s vlastnou kúpeľňou. V spálni je veľký priestor pre vytvorenie detskej izby, pracovne či posilňovne- je to veľký benefit bytu. Parkovanie: Vlastné parkovacie miesto v podzemnej garáži. Z garáže sa vyveziete výťahom „suchou nohou priamo k bytu". Výhody bytu: Výhľad: z obývačky a spálne si vychutnáte krásne a upokojujúce výhľady priamo do zelene a okolitej prírody. Komfort: obývacia časť je vybavená klimatizáciou pre ideálnu teplotu počas celého roka. Ideálne svetové strany -kuchyňa s balkónom na východ, obývačka a spálňa západ s výhľadom do zelene a na Kamzík. Lokalita: Vlárska ulica patrí k vyhľadávaným adresám s výbornou dostupnosťou do centra a zároveň na dosah k lesoparku. Cena: 600€ + 350€ za energie, parkovacie miesto, vrátane internetu. Byt je voľný a k dispozícii ideálne pre pár alebo pre pár s malým dieťatom. Pri podpise nájomnej zmluvy sa sa platí : mesačné nájomné 950 Eur+ : depozit 1400 Eur /depozit je vratný/+ : provízia pre RK. V prípade záujmu o obhliadku ma kontaktujte : +421 905 695 391 Monika Dragová Kontakt: monika.dragova@gmail.com

Historická evanjelická fara s pozemkami — Kráľovce-Krnišov, okres Krupina - fotka inzerátu 1
 

Historická evanjelická fara s pozemkami — Kráľovce-Krnišov, okres Krupina

Križovatka, Banská Štiavnica (okres Banská Štiavnica)

Rodinný dom

312 m²

150 000 €

480,77 €/m²

Historická evanjelická fara s pozemkami — Kráľovce-Krnišov, okres Krupina

Križovatka, Banská Štiavnica (okres Banská Štiavnica)

Rodinný dom

312 m²

Ponúkame na predaj unikátnu historickú nehnuteľnosť — evanjelickú faru v malebnej obci Kráľovce-Krnišov v okrese Krupina, len 30 km od Banskej Štiavnice. Pre obyvateľov Štiavnice ide o ideálnu príležitosť — dostatok priestoru, príroda a pokoj, a pritom stále v dosahu mesta. Nehnuteľnosť tvorí hlavná budova fary so súpisným číslom 71, rozľahlé nádvorie a záhrada s upravenou trávnatou plochou, záhradnými záhonmi a ovocnými stromami. Súčasťou areálu je aj hospodárska budova s vínnou pivnicou priamo v hlavnej budove. Obec leží v krásnom prírodnom prostredí Krupinskej planiny, obklopená lesmi a pahorkatinou — krajina veľmi podobná štiavnickému okoliu, ktorú miestni dobre poznajú a milujú. Parametre nehnuteľnosti: Zastavaná plocha budovy: 312 m² Nádvorie: 605 m² Záhrada: 687 m² Celková plocha pozemkov: 1 292 m² Parcely: reg. C KN č. 5/2 (budova), č. 5/1 (nádvorie), č. 4 (záhrada) Kataster: Kráľovce, LV č. 201, okres Krupina Ťarchy: bez zápisu Nehnuteľnosť ponúka: Historická budova fary s veľkým potenciálom Vínna pivnica v budove Priestranné nádvorie a rozľahlá záhrada Hospodárska budova v areáli Ovocný sad a záhradné záhony Pokojné vidiecke prostredie s výhľadom na lesy a kopce Cca 30 minút autom od Banskej Štiavnice Nehnuteľnosť sa predáva v aktuálnom stave.

Pozemky na výstavbu rodinných domov - Lehnice – Malý Lég – možný odpočet DPH.  - fotka inzerátu 1
 

Pozemky na výstavbu rodinných domov - Lehnice – Malý Lég – možný odpočet DPH.

Hlavná, Hviezdoslavov (okres Dunajská Streda)

Pozemok pre rodinné domy

1 m²

169 €

169 €/m²

Pozemky na výstavbu rodinných domov - Lehnice – Malý Lég – možný odpočet DPH.

Hlavná, Hviezdoslavov (okres Dunajská Streda)

Pozemok pre rodinné domy

1 m²

Ponúkame na predaj pozemky pre výstavbu rodinných domov v pokojnej časti obce Lehnice – Malý Lég mimo frekventovanej cesty hneď vedľa kaštieľa s parkom. Pozemky sú v rôznych výmerách od 550 m2 do 1000 m2 (vid príloha vo fotogalérií). Pozemky sú rovinaté. Maximálna zastavanosť pozemkov je 35 % z jeho celkovej výmery. Inžinierske siete: elektrina, obecná voda, kanalizácia + žumpa, k pozemkom je vybudovaná cesta ktorá bude osvetlená verejným osvetlením. Lokalita: Pozemky sa nachádzajú v pokojnej časti obce Lehnice – Malý Lég mimo frekventovanej cesty hneď vedľa kaštieľa s parkom. V obci nájdete všetku potrebnú občiansku vybavenosť - základná a materská škola, banka, pošta, potraviny, zdravotné stredisko, lekáreň, obchody, reštaurácie. Zástavka autobusu so spojmi do Dunajskej Stredy a Bratislavy. Dostupnosť autom do Bratislavy je cca 30 minút, Dunajskej Stredy cca 25 minút. Cena 169 EUR s DPH/ m2 vrátane provízie v rámci ktorej zabezpečíme kompletný servis spojený s prevodom na nového majiteľa. Radi Vám zabezpečíme hypo. špecialistu, ktorý zariadi Vašu hypotéku za výhodnejšie podmienky ako klient sám. Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Amona Reality s. r. o.

Amona Reality

169 €

169 €/m²

Pozemky pre výstavbu rodinných domov - Lehnice – Malý Lég – možný odpočet DPH.  - fotka inzerátu 1
 

Pozemky pre výstavbu rodinných domov - Lehnice – Malý Lég – možný odpočet DPH.

Lehnice (okres Dunajská Streda)

Pozemok pre rodinné domy

1 m²

169 €

169 €/m²

Pozemky pre výstavbu rodinných domov - Lehnice – Malý Lég – možný odpočet DPH.

Lehnice (okres Dunajská Streda)

Pozemok pre rodinné domy

1 m²

Ponúkame na predaj pozemky pre výstavbu rodinných domov v pokojnej časti obce Lehnice – Malý Lég mimo frekventovanej cesty hneď vedľa kaštieľa s parkom. Pozemky sú v rôznych výmerách od 550 m2 do 1000 m2 (vid príloha vo fotogalérií). Pozemky sú rovinaté. Maximálna zastavanosť pozemkov je 35 % z jeho celkovej výmery. Inžinierske siete: elektrina, obecná voda, kanalizácia + žumpa, k pozemkom je vybudovaná cesta ktorá bude osvetlená verejným osvetlením. Lokalita: Pozemky sa nachádzajú v pokojnej časti obce Lehnice – Malý Lég mimo frekventovanej cesty hneď vedľa kaštieľa s parkom. V obci nájdete všetku potrebnú občiansku vybavenosť - základná a materská škola, banka, pošta, potraviny, zdravotné stredisko, lekáreň, obchody, reštaurácie. Zástavka autobusu so spojmi do Dunajskej Stredy a Bratislavy. Dostupnosť autom do Bratislavy je cca 30 minút, Dunajskej Stredy cca 25 minút. Cena 169 EUR s DPH/ m2 vrátane provízie v rámci ktorej zabezpečíme kompletný servis spojený s prevodom na nového majiteľa. Radi Vám zabezpečíme hypo. špecialistu, ktorý zariadi Vašu hypotéku za výhodnejšie podmienky ako klient sám. Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Amona Reality s. r. o.

Amona Reality

169 €

169 €/m²

 

REZERVOVANE - 3-izb. byt, na Beniakova, Bratislava – Karlova Ves.

Beniakova, Bratislava-Karlova Ves (okres Bratislava IV)

3 izbový byt

63 m²

232 000 €

3 682,54 €/m²

REZERVOVANE - 3-izb. byt, na Beniakova, Bratislava – Karlova Ves.

Beniakova, Bratislava-Karlova Ves (okres Bratislava IV)

3 izbový byt

63 m²

Na predaj 3izbový byt v peknej časti Bratislava – Karlova Ves, Beniakova 30. BYT: má 3 samostatné izby, krásnu novú kuchyňu s loggiou, priestrannú predsieň, kúpeľňu s vaňou, samostatné WC, poschodie 7/8p, plastové okná a žalúzie. Celková plocha bytu 63m2 + Pivnica 1,8 a Loggia 2,5, nájomné bytu 213,-eur. REKONŠTRUKCIA BYTU: v roku 2018, všetky rozvody v byte, elektrina má revíznu správu, nové dvere interiérové a vchodové sú bezpečnostné, BYTOVÝ DOM: je zateplený, má dva vchody, má nové vchodové dvere, a plastové okna na pivnici a na schodisku, LOKALITA: kompletná občianska vybavenosť, Billa, MŠ, ZŠ, reštaurácie, pizzerie, neďaleko sú turistické chodníky Devínskej Kobyly, ODPORÚČANIE MAKLÉRA: byt sa nachádza v peknej lokalite, predáva sa zariadený a byte sú podnájomníci, ktorí by radi pokračovali v nájme, Odporúčam a teším sa na nových majiteľov! V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať CENA BYTU: 232 000,-EUR je vrátane provízie, KONTAKT: Klára Kollárová +421 903 406 534 Email: klarakollarova@santabarbara.sk

Hľadáme pre klienta 4 izbový byt v šamoríne  - fotka inzerátu 1
 

Hľadáme pre klienta 4 izbový byt v šamoríne

Šamorín (okres Dunajská Streda)

4 izbový byt

90 m²

Cena dohodou

Hľadáme pre klienta 4 izbový byt v šamoríne

Šamorín (okres Dunajská Streda)

4 izbový byt

90 m²

Dobrý deň, Pre nášho klienta hľadáme 4 izbový byt s malou záhradou alebo väčšou terasou v menších bytovkách alebo radových zástavbách. Lokality: Šamorín, Mliečno, Čilistov. Rýchly a korektný prístup. Cena závisí od veľkosti ponúkaného bytu. Za každú ponuku vopred ďakujeme.

Amona Reality

Cena dohodou

Hľadáme pre klienta 2 izbový byt alebo 2-garsónku v Šamoríne.  - fotka inzerátu 1
 

Hľadáme pre klienta 2 izbový byt alebo 2-garsónku v Šamoríne.

Šamorín (okres Dunajská Streda)

2 izbový byt

140 000 €

Hľadáme pre klienta 2 izbový byt alebo 2-garsónku v Šamoríne.

Šamorín (okres Dunajská Streda)

2 izbový byt

Dobrý deň, Pre nášho klienta hľadáme 2 izbový byt alebo 2-garsónku v lokalite Šamorín. Rýchly a korektný prístup. Cena závisí od veľkosti a stavu ponúkaného bytu - nutná osobná obhliadka. Za každú ponuku vopred ďakujeme.

Amona Reality

140 000 €

Hľadáme pre klienta garsónku v BA - Petržalka  - fotka inzerátu 1
 

Hľadáme pre klienta garsónku v BA - Petržalka

Námestie Hraničiarov, Bratislava-Petržalka (okres Bratislava V)

Garsónka

160 000 €

Hľadáme pre klienta garsónku v BA - Petržalka

Námestie Hraničiarov, Bratislava-Petržalka (okres Bratislava V)

Garsónka

Dobrý deň, Pre nášho klienta hľadáme garsónku v lokalite Bratislava - Petržalka. Rýchly a korektný prístup. Cena závisí od veľkosti a stavu ponúkaného bytu - nutná osobná obhliadka. Za každú ponuku vopred ďakujeme.

Amona Reality

160 000 €

Hľadáme pre klienta 1izbový byt alebo garsónku v BA - Vrakuňa alebo Podunajské Biskupice  - fotka inzerátu 1
 

Hľadáme pre klienta 1izbový byt alebo garsónku v BA - Vrakuňa alebo Podunajské Biskupice

Čiližská, Bratislava-Vrakuňa (okres Bratislava II)

1 izbový byt

160 000 €

Hľadáme pre klienta 1izbový byt alebo garsónku v BA - Vrakuňa alebo Podunajské Biskupice

Čiližská, Bratislava-Vrakuňa (okres Bratislava II)

1 izbový byt

Dobrý deň, Pre nášho klienta hľadáme 1 izbový byt v lokalite Bratislava - Vrakuňa alebo Podunajské Biskupice. Môže byť prípadne aj garsónka. Rýchly a korektný prístup. Cena závisí od veľkosti a stavu ponúkaného bytu - nutná osobná obhliadka. Za každú ponuku vopred ďakujeme.

Amona Reality

160 000 €

Hľadáme pre klienta 1izbový byt alebo garsónku v BA - Vrakuňa alebo Podunajské Biskupice  - fotka inzerátu 1
 

Hľadáme pre klienta 1izbový byt alebo garsónku v BA - Vrakuňa alebo Podunajské Biskupice

Lotyšská, Bratislava-Podunajské Biskupice (okres Bratislava II)

1 izbový byt

160 000 €

Hľadáme pre klienta 1izbový byt alebo garsónku v BA - Vrakuňa alebo Podunajské Biskupice

Lotyšská, Bratislava-Podunajské Biskupice (okres Bratislava II)

1 izbový byt

Dobrý deň, Pre nášho klienta hľadáme 1 izbový byt v lokalite Bratislava - Vrakuňa alebo Podunajské Biskupice. Môže byť prípadne aj garsónka. Rýchly a korektný prístup. Cena závisí od veľkosti a stavu ponúkaného bytu - nutná osobná obhliadka. Za každú ponuku vopred ďakujeme.

Amona Reality

160 000 €

Na predaj 2 chaty v Harmónii s vlastným pozemkom o výmere takmer 10 árov - fotka inzerátu 1
 

Na predaj 2 chaty v Harmónii s vlastným pozemkom o výmere takmer 10 árov

Modra (okres Pezinok)

Chata, drevenica, zrub

120 m²

155 000 €

1 291,67 €/m²

Na predaj 2 chaty v Harmónii s vlastným pozemkom o výmere takmer 10 árov

Modra (okres Pezinok)

Chata, drevenica, zrub

120 m²

Ponúkame na predaj dve staršie chaty v krásnom a pokojnom prostredí rekreačnej oblasti Harmónia, časť Modra. Nehnuteľnosti sa nachádzajú na slnečnom pozemku s celkovou výmerou 981 m² a predstavujú ideálnu príležitosť pre tých, ktorí hľadajú rekreačné bývanie alebo investíciu s potenciálom rekonštrukcie podľa vlastných predstáv. Základné údaje: Lokalita: Modra – Harmónia Celková výmera pozemku: 981 m² Počet chát: 2 Zastavaná plocha jednej chaty: 52 m² Počet podlaží: 2 Inžinierske siete: elektrina je zavedená v chatách, voda je v blízkosti s možnosťou napojenia Stav: pôvodný, určený na kompletnú rekonštrukciu Chaty sa nachádzajú v malej a pokojnej chatovej oblasti, kde je len 5 ďalších chatiek, čo zaručuje dostatok súkromia a tiché prostredie vhodné na oddych. Lokalita ponúka výbornú dostupnosť z mesta Modra, blízkosť prírody Malých Karpát, ako aj množstvo turistických a cyklistických trás v okolí. Predaj je možný ako celok, alebo jednotlivo, čo ponúka široké možnosti využitia – rodinná rekreácia, investícia alebo kombinácia bývania a oddychu.

Na predaj staršia chata v Modre – časť Harmónia, pozemok 460 m² -prístupová cesta vyriešená - fotka inzerátu 1
 

Na predaj staršia chata v Modre – časť Harmónia, pozemok 460 m² -prístupová cesta vyriešená

Harmónia, Modra (okres Pezinok)

Chata, drevenica, zrub

100 m²

71 000 €

710 €/m²

Na predaj staršia chata v Modre – časť Harmónia, pozemok 460 m² -prístupová cesta vyriešená

Harmónia, Modra (okres Pezinok)

Chata, drevenica, zrub

100 m²

Ponúkame na predaj staršiu chatu v krásnom a pokojnom prostredí rekreačnej oblasti Harmónia, časť Modra. Chata sa nachádza na slnečnom pozemku o výmere 460 m² a je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú nehnuteľnosť s potenciálom na kompletnú rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Základné údaje: Lokalita: Modra – Harmónia Pozemok: 460 m² Zastavaná plocha chaty: 52 m² Počet podlaží: 2 Inžinierske siete: elektrina je zavedená v chate, voda je v blízkosti s možnosťou napojenia Stav: pôvodný, určený na kompletnú rekonštrukciu Chata sa nachádza v malej a pokojnej chatovej oblasti, kde je len 5 ďalších chatiek, čo zaručuje dostatok súkromia a pokojného prostredia pre relax. Výborná dostupnosť z mesta Modra, krásna príroda Malých Karpát, turistické a cyklistické trasy v okolí. V prípade záujmu alebo obhliadky nás neváhajte kontaktovať.

TOP CENA na pozemok v obci Mýtna vo výmere cca 2000 m2 a možnosť kúpy viac  m2 ... - fotka inzerátu 1
 

TOP CENA na pozemok v obci Mýtna vo výmere cca 2000 m2 a možnosť kúpy viac m2 ...

Mýtna (okres Lučenec)

Pozemok pre rodinné domy

2500 m²

20 000 €

8 €/m²

TOP CENA na pozemok v obci Mýtna vo výmere cca 2000 m2 a možnosť kúpy viac m2 ...

Mýtna (okres Lučenec)

Pozemok pre rodinné domy

2500 m²

Výborná investičná ponuka na kúpu pozemku - pre výstavbu rodinného domu alebo víkendovej chaty. Ponúkame Vám na predaj . slnečný pozemok v katastri okres Lučenec v obce Mýtna. Pozemok ma pekných 6919 m2, ktorý vieme rozdeliť podľa požiadaviek kupujúceho ... Pripadne možnosť kúpy v celku. Napojenie na diaľnicu je priamo 1 km od Mýtnej. Vynikajúci slnečný pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu či chaty. Na pozemku sa nachádza studňa . Prípojka na elektriku a optický internet, je približne cca 100 m od pozemku. Cena pozemku celkom je 20000€ vrátane provízie pre RK. Obhliadky sú možné kedykoľvek po dohode od PO-NE tel. kontakt 0905 695 391

Realitná kancelária Amona Reality, Bratislava-Rača - Inzeráty | Nehnutelnosti.sk