PATRIOT Reality

Nám Šoltésovej 11, Levice

Realitná kancelária so sídlom v Leviciach

PATRIOT Reality logo

PATRIOT Reality

Levice

PATRIOT Reality

Údaje schválené tímom Nehnuteľnosti.sk

Nám Šoltésovej 11, Levice

|

Realitná kancelária so sídlom v Leviciach

PATRIOT Reality logo
	Predaj rodinný dom , chata , Ostrý Grúň , okr. Žarnovica - fotka inzerátu 1
 

Predaj rodinný dom , chata , Ostrý Grúň , okr. Žarnovica

Ostrý Grúň (okres Žarnovica)

Rodinný dom

150 m²

135 000 €

900 €/m²

Predaj rodinný dom , chata , Ostrý Grúň , okr. Žarnovica

Ostrý Grúň (okres Žarnovica)

Rodinný dom

150 m²

Realitná kancelária Patriot Reality ponúka exkluzívne na predaj nehnuteľnosť v obci Ostrý Grúň , okres Žarnovica. Nehnuteľnosť je na liste vlastníctva evidovaná ako rodinný dom , pri ňom sa nachádza ďaľšia stavba so súpisným číslom, evidovaná ako pivnica. Výmera pozemku je 316 m². Reálne sa nehnuteľnosť využívala na rekreačné účely počas celého roka , pre ktoré poskytuje prŕoda v okolí obce bohaté možnosti. V lete sú to túry v pohorí Vtáčnik , v zime lyžovanie či už priamo v obci - SKI Blanc Ostrý Grúň , alebo v blízkych strediskách - Salamandra resort , Ski Krahule, Skalka. Nehnuteľnosť sa nachádza priamo na kraji lesa , z terasy je krásny výhľad na obec a okolité kopce. Rodinný dom pozostáva z prízemnej časti ktorú tvoria 2 izby, kuchyňa,kúpeľňa,wc , na poschodí sa nachádzajú ďaľšie 2 izby , wc a sprcha. Celková kapacita je 10 osôb. V suteráne je miestnosť ktorá slúži ako vínna pivnica. Vedľa domu je pivnica , ktorá slúži na skladovanie , ale môže sa využiť aj ako garáž. Pri vchode do domu je možnosť posedenia , grilovania. Dom má zavedené všetky inžinierske siete - elektrina - 220V , obecná voda , zdrojom teplej vody je bojler , plyn , kanalizácia je riešená žumpou. V prípade vážneho záujmu možná dohoda na cene.

Investičný pozemok s možnosťou výstavby – Demandice - fotka inzerátu 1
 

Investičný pozemok s možnosťou výstavby – Demandice

Demandice (okres Levice)

Pozemok pre rodinné domy

3244 m²

19 000 €

5,86 €/m²

Investičný pozemok s možnosťou výstavby – Demandice

Demandice (okres Levice)

Pozemok pre rodinné domy

3244 m²

PATRIOT Reality ponúka na predaj pozemok s celkovou výmerou 3 244 m² v obci Demandice, okres Levice. Pozemok sa nachádza pri hlavnej ceste v smere na Šahy a pozostáva z troch parciel. Pozemok má šírku od cesty približne 19 m a je prístupný priamo z asfaltovej komunikácie. Je mierne svahovitý a v prednej časti pri ceste je podľa územnoplánovacích podmienok možná výstavba rodinného domu, čo z neho robí zaujímavú príležitosť na bývanie aj investíciu. Z celkovej výmery je: 1 236 m² vedených ako ostatná plocha, zvyšná časť je evidovaná ako záhrada a orná pôda. Výhody nehnuteľnosti: celková výmera 3 244 m² šírka pozemku cca 19 m možnosť výstavby v prednej časti pozemku prístup priamo z hlavnej cesty mierne svahovitý terén pokojná lokalita s dobrou dostupnosťou vhodné na bývanie, rekreáciu aj investíciu Obec Demandice ponúka základnú občiansku vybavenosť a dobrú dostupnosť do Levíc aj Šiah. V prípade záujmu o viac informácií alebo obhliadku nás neváhajte kontaktovať. PATRIOT Reality – Váš partner pri predaji nehnuteľností.

Stará mliekareň pod nadjazdom v Leviciach – predaj aj po častiach - fotka inzerátu 1
 

Stará mliekareň pod nadjazdom v Leviciach – predaj aj po častiach

Levice (okres Levice)

Komerčná zóna

3456 m²

750 000 €

217,01 €/m²

Stará mliekareň pod nadjazdom v Leviciach – predaj aj po častiach

Levice (okres Levice)

Komerčná zóna

3456 m²

PATRIOT Reality ponúka na predaj rozsiahly výrobný a skladový areál s obytnými priestormi v širšom centre mesta Levice, v lokalite pod nadjazdom, v bezprostrednej blízkosti železničnej stanice. Areál sa nachádza v stabilizovanej priemyselnej zóne s výbornou dostupnosťou a priamym napojením na hlavnú dopravnú infraštruktúru. Celková výmera pozemku predstavuje 3 456 m², zastavaná plocha objektov je približne 690 m². Areál tvorí viacero samostatných stavieb umožňujúcich flexibilné usporiadanie a efektívne speňaženie. Dominantou areálu je hlavná budova (bývalá mliekareň), kde sa na prízemí nachádzajú dva 3-izbové byty, každý o výmere cca 72 m². Na vyšších nadzemných podlažiach sú nevyužívané priestory vhodné na rekonštrukciu a adaptáciu podľa potrieb nového vlastníka. Súčasťou areálu je aj samostatný objekt s výmerou cca 72 m², oddelený od hlavnej budovy. Ďalšiu časť areálu tvorí výrobná hala s výmerou 225 m² a svetlou výškou 5 m, ku ktorej sú pristavané dve samostatné miestnosti, každá o výmere 72 m² (6 × 12 m). K dispozícii je aj stolárska dielňa o rozmeroch 10 × 10 m s ďalším nevyužívaným priestorom rovnakých rozmerov situovaným nad ňou. Nehnuteľnosť je predajná ako celok, pričom v prípade záujmu je možný aj predaj po častiach. Jednotlivé časti však musia tvoriť logicky a funkčne ucelené celky. Takéto rozdelenie umožňuje cielene osloviť rôznych kupujúcich, optimalizovať výnos z predaja a realizovať postupné speňaženie areálu podľa investičnej stratégie kupujúceho. Konkrétne možnosti delenia sú predmetom individuálneho rokovania. Areál disponuje uzavretým dvorom, dobrým technickým prístupom a strategickou polohou, ktorá umožňuje kombináciu výroby, skladovania, administratívy a bývania v jednom funkčnom celku. Cena zahŕňa kompletný právny a realitný servis spoločnosti PATRIOT Reality.

Predaj pozemku , časť Staré Levice , 4519 m² , Levice - fotka inzerátu 1
 

Predaj pozemku , časť Staré Levice , 4519 m² , Levice

Levice (okres Levice)

Rekreačný pozemok

4519 m²

Cena dohodou

Predaj pozemku , časť Staré Levice , 4519 m² , Levice

Levice (okres Levice)

Rekreačný pozemok

4519 m²

Realitná kancelária Patriot Reality ponúka exkluzívne na predaj pozemok s rozlohou 4519 m² , v časti Staré Levice .Rozmery pozemku sú 33 x 136 m. Pozemok evidovaný na liste vlastníctva ako orná pôda sa momentálne využíva na poľnohospodársku činnosť. V danej lokalite je možná výstavba viničných domov s pôodorysom do 72 m2. Z inžinierskych sietí je pri pozemku elektrická energia.

PATRIOT Reality

Cena dohodou

Predaj pozemok , Strážny vrch , Levice , 3529 m² - fotka inzerátu 1
 

Predaj pozemok , Strážny vrch , Levice , 3529 m²

Levice (okres Levice)

Rekreačný pozemok

3529 m²

Cena dohodou

Predaj pozemok , Strážny vrch , Levice , 3529 m²

Levice (okres Levice)

Rekreačný pozemok

3529 m²

Realitná kancelária Patriot Reality ponúka exkluzívne na predaj 2 pozemky v lokalite Strážny vrch. Rozmery pozemkov sú 12m x 140m , celková plocha je 3529 m².Z inžinierskych sietí je pri pozemku elektrina , zdrojom vody môže byť studňa. Lokalita Strážny vrch je obľúbenov záhradkárskou,vinárskou oblasťou. Na pozemku je možné postaviť viničný dom s pôdorysom 72 m2.

PATRIOT Reality

Cena dohodou

Viničný dom s vyše hektárovým pozemkom , Devičany, 10905 m² - fotka inzerátu 1
 

Viničný dom s vyše hektárovým pozemkom , Devičany, 10905 m²

Devičany (okres Levice)

Chalupa, rekreačný domček

20 m²

105 000 €

5 250 €/m²

Viničný dom s vyše hektárovým pozemkom , Devičany, 10905 m²

Devičany (okres Levice)

Chalupa, rekreačný domček

20 m²

Realitná kancelária Patriot Reality ponúka na predaj v obci Devičany , okres Levice pozemok s viničným domom s rozlohou 10905 m² nachádzajúci sa mimo obce v oblasti ďaľších rekreačných chát.Pozemok sa nachádza priamo pod lesom . Z pozemka je krásny výhľad na okolitú prírodu.Výhodou je jednoduchý prístup po asfaltovej ceste priamo k pozemku. Pozemok poskytuje široké možnosti využitia - oddych,ovocný sad , vinič, farma . Okolitá príroda je ideálna na cykloturistiku , turistiku , hubárčenie, Viničný dom bol postavený v roku 1985 z tehly, strecha je sedlová so škridlou , samotný dom pozostáva z predsiene , kuchyne s pieckou na pevné palivo ,izby , pod domom sa nachádza tradičná vínna pivnica. Z inžinierskych sietí je zavedená obecná voda a elektrina - 220/380V. Nehnuteľnosť ocenia všetci ktorí hľadajú pokojné miesto v prírode spojenú s aktívnym trávením voľného času.

REZERVOVANÉ Predaj 2 izbový byt , Nitra ,Párovce - fotka inzerátu 1
 

REZERVOVANÉ Predaj 2 izbový byt , Nitra ,Párovce

Párovská, Nitra (okres Nitra)

2 izbový byt

57 m²

Cena dohodou

REZERVOVANÉ Predaj 2 izbový byt , Nitra ,Párovce

Párovská, Nitra (okres Nitra)

2 izbový byt

57 m²

Ŕealitná kancelária Patriot Reality ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový byt v Nitre na Párovskej ulici. Byt s úžitkovou plochou 57 m² prešiel celkovou rekonštrukciou pričom bola zmenená aj celková dispozícia bytu. Byt pozostáva z predsiene,2 obytných miestností , kuchyne , kúpeľne s vaňou, sprchovacím kútom a veľkým úložným priestorom , samostatným wc , 2 balkónov a pivnice. Byt má plastové okná so žaluziami , podlaha je plávajúca v kombinácii s keramikou , bodové osvetlenie. Byt sa predáva aj so zariadením vrátane spotrebičov tak ako je vidieť na fotkách , stačí prísť a bývať. ,Mesačné náklady sú 150€. V tehlovom bytovom dome je nový ,moderný výťah . Byt sa nachádza blízko centra mesta , v okolí je kompletná občianska vybavenosť vrátane škôlky,školy,gymnázia , supermarket,hypermarket , služby ,park. Byt je k dispozícii od Apríla 2026 , bez tiarch.

PATRIOT Reality

Cena dohodou

Prenájom veľkého 1 izbového bytu , 44m2, Levice  - fotka inzerátu 1
 

Prenájom veľkého 1 izbového bytu , 44m2, Levice

Levice (okres Levice)

1 izbový byt

44 m²

460 €/mes.

10,45 €/m²/mes.

Prenájom veľkého 1 izbového bytu , 44m2, Levice

Levice (okres Levice)

1 izbový byt

44 m²

Realitná kancelária Patriot Reality ponúka na prenájom 1 izbový byt v rodinnom dome na ul.F.Hečku v Leviciach v ktorom sa nachádzajú ďaľšie 4 byty na prenájom. Byt pozostáva z predsiene , kuchyne,obývačky/spáľne, chodby,kúpeľne so sprchovacím kútom a s wc. Byt sa prenajíma tak ako je vidieť na fotkách,. Zo spotrebičov sa v byte nachádzajú -l,chladnička ,,tv ,,varná doska s elektrickou rúrov,digestor,rýchlovarná konvica. Byt je nefajčiarsky,prenajíma sa na 1 rok s možnosťou predĺženia nájomnej zmluvy. V byte nie je zavedený internet , ten je možný zaviesť na náklady nájomcu.Parkovanie je možné pri dome , na terase za domom je letné sedenie . Byt je voľný od 1.8 2026 Cena prenájmu :460€ mesačne , pri podpise nájomnej zmluvy sa platí 1x nájom , 1x vratná kaucia a 1x provízia pre RK vo výške nájmu.

Predaj 2 izbový byt ,Veľký Krtíš - fotka inzerátu 1
 

Predaj 2 izbový byt ,Veľký Krtíš

Boženy Němcovej, Veľký Krtíš (okres Veľký Krtíš)

2 izbový byt

48 m²

60 000 €

1 250 €/m²

Predaj 2 izbový byt ,Veľký Krtíš

Boženy Němcovej, Veľký Krtíš (okres Veľký Krtíš)

2 izbový byt

48 m²

Realitná kancelária Patriot Reality ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový byt vo Veľkom Krtíši na ul. Boženy Nemcovej. Byt s rozlohou 48m2 sa nachádza v zateplenom bytovom dome. Byt pozostáva zo vstupnej chodby,kuchyne,samostatnej toalety,kúpeľne,2 izieb , balkóna a pivnice. Byt pred 3 rokmi prešiel rekonštrukciou v rámci ktorej bolo prerobené bytové jadro a vchodové dvere za bezpečnostné a bola vymenená aj elektrina. Nová kúpeľňa je s bezbariérovým sprchovacím kútom , nová toaleta,a kuchyňa .Dlažba je kamenná. Obytné izby sú vo veľmi zachovanom ,pôvodnom stave s plastovými oknami. Byt sa predáva bez nábytku , vrátane kuchynskej linky. Mesačné náklady su 160€ . Izby sú smerované na juhozápad , s výhľadom na mesto. V prípade záujmu o obhliadku ma kontaktujte na t.č. 0918 727 811.

Prenájom 2 izbového bytu , Levice , Pri Podlužianke - fotka inzerátu 1
 

Prenájom 2 izbového bytu , Levice , Pri Podlužianke

Levice (okres Levice)

2 izbový byt

61 m²

550 €/mes.

9,02 €/m²/mes.

Prenájom 2 izbového bytu , Levice , Pri Podlužianke

Levice (okres Levice)

2 izbový byt

61 m²

Realitná kancelária Patriot Reality ponúka na prenájom kompletne zariadený 2 izbový byt na Vajanského ulici v Leviciach. Byt sa nachádza blízko centra mesta , neďaleko autobusovej a železničnej stanice.Byt prešiel rekonštrukciou - plastové okná , plávajúca podlaha . Zo spotrebičov sa v byte nachádza umývačka riadu , práčka ,plynový sporák, sporák,TV chladnička , rýchlovarná kanvica,digestor. Cena za prenájom - 550€ mesačne vrátane energií a internetu pre 2 osoby , platba 1 mesiac vopred + 1 depozit. Byt je nefajčiarsky . Byt sa prenajíma 1-2 dospelým ,pracujúcim osobám minimálne na 1 rok .

REZERVOVANÝ. 3 izbový byt s vlastným parkovacím miestom v centre mesta Želiezovce  - fotka inzerátu 1
 

REZERVOVANÝ. 3 izbový byt s vlastným parkovacím miestom v centre mesta Želiezovce

Želiezovce (okres Levice)

3 izbový byt

77.7 m²

85 000 €

1 093,95 €/m²

REZERVOVANÝ. 3 izbový byt s vlastným parkovacím miestom v centre mesta Želiezovce

Želiezovce (okres Levice)

3 izbový byt

77.7 m²

PATRIOT reality vám ponúka na predaj 3 izbový byt v centre mesta Želiezovce. Nachádza sa na Komenského ulici v „súkromnom bytovom dome, s vlastným parkovacím miestom a možnosťou využívania vonkajších priestorov na záhradku či okrasnú časť so sedením. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, miestnosti pre práčovňu a špajzu, kuchyne, obývacej izby, dvoch spální a veľkej kúpeľni s toaletou. Interiér je po kompletnej rekonštrukcii. V byte boli menené podlahy (plávajúca podlaha, dlažba), plastové okná so žalúziami, nové elektrické rozvody a rozvody vody, stierky, interiérové dvere so zárubňami, nová kuchynská linka s kombinovaným sporákom a priestorom pre umývačku riadu. Kúpeľňa je upravená keramickým obkladom a dlažbou, nachádza sa v nej tvarovaná vaňa, umývadlo so zrkadlom a toaleta. Veľkou výhodou je okno v kúpeľni na vetranie priestoru. Pri vstupe do bytu sa nachádza priestor s oknom do dvora, vhodný pre práčku a sušičku, tak ako aj pre úložný priestor a špajzu. Každý byt si sám reguluje ohrev teplej vody (zabezpečuje bojler) a kúrenie (zabezpečujú nové gamatky), vďaka čomu si nový majiteľ vie lepšie kontrolovať a nastaviť svoje mesačné platby energií. Odpad je vedený do kanalizácie. Výmera bytu je 77,7m2 a je možné ho užívať hneď po kúpe.

Zabehnutá pálenica s výbornou históriou a s oceneniami v rámci SR - fotka inzerátu 1
 

Zabehnutá pálenica s výbornou históriou a s oceneniami v rámci SR

Želiezovce (okres Levice)

Výrobný objekt

90 m²

145 000 €

1 611,11 €/m²

Zabehnutá pálenica s výbornou históriou a s oceneniami v rámci SR

Želiezovce (okres Levice)

Výrobný objekt

90 m²

PATRIOT reality vám ponúka na predaj zabehnutú pálenicu v tichej časti mesta Želiezovce. Momentálne sa využíva ako pestovateľská pálenica, ale vďaka jej zariadeniu, je možné si vybaviť povolenie aj na liehovar. Stavba pozostáva z miestnosti, kde sa páli kvas, skladu, kancelárii a garáže, ktorá je súčasťou stavby s vlastným vstupom. Veľkosť garáže je po celej dĺžke stavby. Veľkou výhodou je veľký prístrešok, pre vykládku. Za stavbou je maringotka, ktorá je vybavená sprchou aj toaletou, a slúži na ubytovanie colníka. V pálenici sa nachádza plynom kúrené zariadenie, dvojplášťový kotol, 3 stupňová kolóna s deflegmátorom, 2 meradlá, nasávací systém, ktorý natiahne kvas zo sudov (z pod prístrešku) a je napojený cez stavbu priamo do predhrievača, netreba ručne vedrami vnášať kvas do miestnosti. Z predhrievača ide do 200L kotla, čo je ideálne nakoľko je možné vypáliť aj menšie množstvo kvasu. Ku všetkým zariadeniam je kompletná technická správa. V roku 2022 bolo celé zariadenie technicky skontrolované a prečistené. Na pozemku je studňa, odkiaľ sa načerpáva voda na chladenie destilátu. Splašky sú vedené do žumpy. Stavba je zateplená, omietnutá, miestnosti sú stierkované, s upravenými podlahami, okolie upravené zámkovou dlažbou. Veľkou výhodou je, že celý objekt nevyžaduje žiadne ďalšie úpravy pre plnohodnotné pokračovanie v podnikaní. Zaujímavosťou je niekoľko výherných cien v súťažiach medzi pálenicami v rámci SR a obhájený titul prvého miesta v súťaži o najlepšiu pálenicu v SR. Bližšie informácie vám radi poskytneme na obhliadke nehnuteľnosti.

Dvojpodlažný rodinný dom s pivnicou v blízkosti centra mesta Levice - fotka inzerátu 1
 

Dvojpodlažný rodinný dom s pivnicou v blízkosti centra mesta Levice

Levice (okres Levice)

Rodinný dom

210 m²

244 900 €

1 166,19 €/m²

Dvojpodlažný rodinný dom s pivnicou v blízkosti centra mesta Levice

Levice (okres Levice)

Rodinný dom

210 m²

PATRIOT reality vám ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom s pivnicou, ktorý sa nachádza v blízkosti centra mesta Levice. Dom je situovaný na krásnom rovinatom pozemku o výmere 1480m2, kde sa nachádza veľká letná kuchynka s prestrešenou terasou a garáž. Na prízemí rodinný dom pozostáva zo vstupnej chodby, dvoch spální, obývacej izby prepojenej s kuchyňou, kúpeľne s toaletou, samostatnej toalety a vstupu do pivnice. Pivnica je upravená na dve miestnosti – jedna sa využíva ako technická miestnosť a druhá slúži ako odkladací priestor. Poschodie využívali majitelia ako veľkú hernú zónu, ale miestnosť sa dá upraviť na ďalšiu izbu s vlastnou kúpeľnou, nakoľko sú privedené na poschodie rozvody vody a odpadu. Rodinný dom bol postavený v roku 1955 a na jeho výstavbu bola použitá pálená tehla. PPri kompletnej rekonštrukciiv roku 2017 bol dom zateplený polystyrénom, oadená nová strešná krytina - škridla od značky Bramac. Okná sú 2 komorové plastové od firmy Velux, vo farbe dreva. Na chodbe a v izbách je položená laminátová podlaha, v kuchyni, v kúpeľni a toalete keramická dlažba. Vchodové dvere sú plastové. Kúrenie zabezpečuje plynový kotol – v zimnom období ohrieva aj vodu. V lete sa na ohrev vody využíva elektrický bojler. Rodinný dom je napojený na kanalizáciu. Exteriér rodinného domu je rozdelený nízkym dreveným oplotením na záhradnú časť a okrasnú. V záhradnej časti sa nachádza množstvo ovocných stromov ako sú napr. jablká, hrušky, čerešne.. priestor pre sadenie a veľká klietka pre chov sliepok. Pri dome sa nachádza samostatná murovaná budova, nachádza sa v nej garáž a veľká miestnosť, ktorá je momentálne využívaná ako letná kuchyňa, ale dá sa uprviť aj na hosťovský dom - izba, kuchyňa, kúpeľňa, nakoľko sú do priestoru privedené inžinierske siete. Vstup do letnej kuchynky je cez terasu. Na pozemku sa nachádza studňa. Výmera pozemku 1480m2 zastavaná plocha RD je 115m2 a garáž s kuchynkou o výmere 95m2. K fotkám prikladáme dizajn, len ako návrh - predstavu, zmodernizovaného interiéru. Pri vážnom záujme vám radi poskytneme bližšie informácie a zabezpečíme obhliadku nehnuteľnosti. V rámci našej spolupráce od nás dostanete darček - zľavový kupón na úpravu interiéru podľa vašich predstáv.

Na predaj polyfunkčná budova v plnej prevádzke na pešej zóne v Leviciach - fotka inzerátu 1
 

Na predaj polyfunkčná budova v plnej prevádzke na pešej zóne v Leviciach

Levice (okres Levice)

Polyfunkčný objekt

1 m²

430 000 €

430 000 €/m²

Na predaj polyfunkčná budova v plnej prevádzke na pešej zóne v Leviciach

Levice (okres Levice)

Polyfunkčný objekt

1 m²

Patriot reality vám ponúka na predaj polyfunkčnú budovu, ktorá sa nachádza na pešej zóne v centre mesta Levice. Budova pozostáva z 2 nadzemných podlaží. Na prízemí sa nachádzajú aktívne dve prevádzky jedna sa využíva ako kaviareň, náleží k nej aj vonkajší priestor vhodný pre sedenie a druhá je menšia vináreň. Na prvom nadzemnom poschodí sa nachádza 6 kancelárií, v rôznych výmerách – sú vydané pre služby a kancelárie. Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádza veľkometrážny byt s balkónom. Byt v minulosti slúžil aj ako advokátsky úrad ktorý pozostával z 5 kancelárií – je možné ho jednoduchým spôsobom bez nutnosti rekonštrukcie opäť využívať týmto účelom. Budova bola kolaudovaná v roku 2000. Majitelia sa o budovu starajú a podľa potreby, renovujú už opotrebované priestory či technológie – ako sú nový kotol, nové toalety, nová fasáda budovy a jej odkvap, postupne sa posledné dva roky pridali pre určité prevádzky nové klimatizácie, podľa potreby sa renovovali aj priestory, aby vyhovovali požiadavkám a normám služieb či kancelárií. Z technického hľadiska: budova má svoju kotolňu, kúrenie je ústredné teplovodné, je napojená na kanalizáciu, plyn, elektriku. Každý priestor v budove má pri vchodových dverách zvonček, tým sa zamedzuje vstup nežiadaným osobám v spoločných priestoroch. Celý objekt je pod bezpečnostným systémom a kamerovým systémom a každý samostatný priestor má svoj vlastný bezpečnostný alarm. K polyfunkčnej budove je znalecký posudok. Pri vážnom záujme vám rada poskytnem bližšie informácie ohľadom ponúkanej nehnuteľnosti.

Obchodný priestor vhodný pre potraviny, rozličný tovar, alebo služby - fotka inzerátu 1
 

Obchodný priestor vhodný pre potraviny, rozličný tovar, alebo služby

Levice (okres Levice)

Obchodné priestory

100 m²

500 €/mes.

5 €/m²/mes.

Obchodný priestor vhodný pre potraviny, rozličný tovar, alebo služby

Levice (okres Levice)

Obchodné priestory

100 m²

Ponúkame na prenájom priestor vhodný pre obchod, potraviny, rozličný tovar, alebo služby. Nachádza sa na hlavnej ceste v obci Dolná Seč s dobrým prístupom a viditeľnosťou. Pozostáva z dvoch miestností o výmere cca 50m2, toalety a umývadla so skrinkou. Jedna z miestností môže slúžiť aj ako sklad, nakoľko je možné zásobovanie zo zadnej strany budovy. Zákazníci môžu parkovať priamo pred vstupom do prevádzky. Cena nájmu je bez energií. Energie sa účtujú podľa spotreby. Pri obhliadke nehnuteľnosti vám radi poskytneme aj bližšie informácie. Výmera priestoru cca 100m2.

NOVÁ CENA! Stavebný pozemok v krásnej prírode v obci Horša - fotka inzerátu 1
 

NOVÁ CENA! Stavebný pozemok v krásnej prírode v obci Horša

Levice (okres Levice)

Pozemok pre rodinné domy

1145 m²

69 900 €

61,05 €/m²

NOVÁ CENA! Stavebný pozemok v krásnej prírode v obci Horša

Levice (okres Levice)

Pozemok pre rodinné domy

1145 m²

Ponúkame na predaj krásny stavebný pozemok v obci Horša. Pozemok je rozdelený na dve parcely. Celková výmera pozemkov je 1145 m2 z toho šírka prvej parcely je cca 14m a dĺžka 61m a druhá parcela/časť pozemku je v šírke 12m a dĺžke cca 27m. Na pozemku je elektrická prípojka. Pred pozemkom je vodovodná prípojka, čo zabezpečuje možnosť napojiť sa na obecnú vodu. V blízkosti pozemku sa nachádza aj prípojka na plyn. Za pozemkom tečie rieka Sikenica, ktorá je v tejto časti síce plytká, ale vytvára výnimočnejšie prostredie. Veľkou výhodou je poloha pozemku – mimo hlavnú trasu obce, možnosť cyklistiky, prechádzok či turistiky náučným chodníkom v Horšianskej doline. Obec sa nachádza 8km od mesta Levice. Ideálne miesto pre bývanie v blízkosti mesta v krásnej prírode. Bližšie informácie vám radi poskytneme pri obhliadke nehnuteľnosti.

Priestor vhodný pre obchod, potraviny, rozličný tovar, služby alebo aj sklad napr. pre e-shop - fotka inzerátu 1
 

Priestor vhodný pre obchod, potraviny, rozličný tovar, služby alebo aj sklad napr. pre e-shop

Hontianska Vrbica (okres Levice)

Obchodné priestory

140 m²

400 €/mes.

2,86 €/m²/mes.

Priestor vhodný pre obchod, potraviny, rozličný tovar, služby alebo aj sklad napr. pre e-shop

Hontianska Vrbica (okres Levice)

Obchodné priestory

140 m²

PATRIOT reality ponúka na prenájom priestor vhodný pre obchod, potraviny, rozličný tovar, alebo služby. Je to vhodný priestor aj ako sklad napr. pre e-shop. Ponúkaný priestor sa nachádza pár metrov od hlavnej cesty v obci Hontianska Vrbica, s dobrým prístupom. Objekt pozostáva zo štyroch miestností - hlavnej prevádzky, kde sa nachádza klimatizácia, väčšieho skladového priestoru s vlastným zadným vstupom kvôli zásobovaniu, menšieho skladového priestoru a pracovne. Súčasťou je aj sociálne zariadenie pre zamestnanca. Priestor sa dá prenajať aj so zariadením viď foto bez navýšenia nájmu. Zákazníci môžu parkovať priamo pred vstupom do prevádzky. Cena nájmu je bez energií. Energie sa účtujú podľa spotreby. Pri obhliadke nehnuteľnosti vám radi poskytneme aj bližšie informácie. Celková výmera prenajímaného objektu je cca 140m2.

Priestor vhodný pre obchod, potraviny, rozličný tovar, služby alebo aj sklad napr. pre e-shop - fotka inzerátu 1
 

Priestor vhodný pre obchod, potraviny, rozličný tovar, služby alebo aj sklad napr. pre e-shop

Hontianska Vrbica (okres Levice)

Priestor pre sklad

140 m²

400 €/mes.

2,86 €/m²/mes.

Priestor vhodný pre obchod, potraviny, rozličný tovar, služby alebo aj sklad napr. pre e-shop

Hontianska Vrbica (okres Levice)

Priestor pre sklad

140 m²

PATRIOT reality ponúka na prenájom priestor vhodný pre obchod, potraviny, rozličný tovar, alebo služby. Je to vhodný priestor aj ako sklad napr. pre e-shop. Ponúkaný priestor sa nachádza pár metrov od hlavnej cesty v obci Hontianska Vrbica, s dobrým prístupom. Objekt pozostáva zo štyroch miestností - hlavnej prevádzky, kde sa nachádza klimatizácia, väčšieho skladového priestoru s vlastným zadným vstupom kvôli zásobovaniu, menšieho skladového priestoru a pracovne. Súčasťou je aj sociálne zariadenie pre zamestnanca. Priestor sa dá prenajať aj so zariadením viď foto bez navýšenia nájmu. Zákazníci môžu parkovať priamo pred vstupom do prevádzky. Cena nájmu je bez energií. Energie sa účtujú podľa spotreby. Pri obhliadke nehnuteľnosti vám radi poskytneme aj bližšie informácie. Celková výmera prenajímaného objektu je cca 140m2.

Slnečný priestor pre služby/kanceláriu v cente mesta Levice - fotka inzerátu 1
 

Slnečný priestor pre služby/kanceláriu v cente mesta Levice

Levice (okres Levice)

Kancelárie, administratívne priestory

12 m²

250 €/mes.

20,83 €/m²/mes.

Slnečný priestor pre služby/kanceláriu v cente mesta Levice

Levice (okres Levice)

Kancelárie, administratívne priestory

12 m²

Patriot reality ponúka na prenájom kancelársky priestor vhodný pre kanceláriu, alebo služby priamo v centre mesta. Nachádza sa na prvom poschodí so zabezpečeným vstupom do budovy. Každá kancelária v budove má pri vchodových dverách zvonček, tým sa zamedzuje vstup nežiadaným osobám v spoločných priestoroch. Zároveň si môžete svoju kanceláriu v čase vašej neprítomnosti zamknúť aj na alarm. V spoločných priestoroch sa nachádzajú toalety. V blízkosti obchodnej budovy sú dve verejné parkoviská. Výmera ponúkaného priestoru je 12m2. Cena nájmu je vrátane DPH, energií, bez internetu. K nájmu sa hradí depozit vo výške jednomesačného nájmu. Výhodou je možnosť upraviť si priestory podľa potreby. V prípade vážneho záujmu vám rada poskytnem bližšie informácie a zabezpečím obhliadku.

Pozemok s výnimočnou polohou a s krásnymi výhľadmi na mesto Levice - fotka inzerátu 1
 

Pozemok s výnimočnou polohou a s krásnymi výhľadmi na mesto Levice

Levice (okres Levice)

Pozemok pre rodinné domy

704 m²

Cena dohodou

Pozemok s výnimočnou polohou a s krásnymi výhľadmi na mesto Levice

Levice (okres Levice)

Pozemok pre rodinné domy

704 m²

Patriot reality vám ponúka na predaj pozemok s výnimočnou polohou, v pokojnom prostredí a s krásnymi panoramatickými výhľadmi na mesto aj široké okolie. Pozemok sa nachádza v príjemnej časti Levíc – Krížny vrch, s dobrou dostupnosťou do centra a zároveň s dostatkom súkromia. Vďaka umiestneniu na vyvýšenom mieste si tu môžete užívať jedinečné západy slnka, otvorený priestor a atmosféru, ktorá pôsobí naozaj výnimočne. Výmera pozemku je cez 700m2 z toho šírka je cca 22m a dĺžka 32m. Pri pozemku sú všetky inžinierske siete – elektrina, plyn, mestská voda, kanalizácia. Fotka pozemku je upravená o trávnatý porast, nakoľko aktuálne je pozemok neupravený, jeho stav je vhodný pre terénne úpravy. Patriot reality v rámci svojich služieb pre vás zabezpečuje kompletný právny servis ako aj pomoc pri riešení financovania nehnuteľností. Vďaka našej spolupráci máme pre vás aj darčekový poukaz pre interiérový dizajn. Pre bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať.

PATRIOT Reality

Cena dohodou

Na prenájom klimatizovaný priestor vhodný aj pre služby  - fotka inzerátu 1
 

Na prenájom klimatizovaný priestor vhodný aj pre služby

Levice (okres Levice)

Kancelárie, administratívne priestory

14 m²

220 €/mes.

15,71 €/m²/mes.

Na prenájom klimatizovaný priestor vhodný aj pre služby

Levice (okres Levice)

Kancelárie, administratívne priestory

14 m²

Patriot reality vám ponúka na prenájom na komplet prerobený, klimatizovaný „kancelársky priestor v centre mesta Levice. V priestore sa nachádza skrinka s umývadlom preto je vhodný aj pre služby ako je napr. nechtové štúdio. V bezprostrednej blízkosti obchodnej budovy sa nachádza parkovisko. Výmera priestoru je od 12-14m2. V prípade vážneho záujmu vám radi poskytneme bližšie informácie a zabezpečíme obhliadku. Cena prenájmu je 200€ vrátane energií.

Viničný dom s pivnicou na krásnom pozemku s panoramatickým výhľadom - fotka inzerátu 1
 

Viničný dom s pivnicou na krásnom pozemku s panoramatickým výhľadom

Levice (okres Levice)

Chalupa, rekreačný domček

114 m²

45 000 €

394,74 €/m²

Viničný dom s pivnicou na krásnom pozemku s panoramatickým výhľadom

Levice (okres Levice)

Chalupa, rekreačný domček

114 m²

Patriot reality vám ponúka na predaj viničný pozemok nachádzajúci sa v krásnej vinohradníckej oblasti s panoramatickými výhľadmi na okolitú krajinu, ktorá ponúka pokoj, prírodu a ideálne podmienky na oddych mimo mestského ruchu. Oblasť je v časti Levice – Kalinčiakovo. Na pozemku sa nachádza vinohradnícky dom s klenbovou pivnicou, ktorý poskytuje výborný základ na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Dom má dve podlažia. Na prízemí sa nachádzajú dve miestnosti so vstupom do klenbovej pivnice, ktorá je ideálna na skladovanie vína alebo potravín. Na poschodí sú ďalšie dve miestnosti, ktoré môžu slúžiť napríklad ako oddychová časť alebo víkendové ubytovanie. Samotný dom si vyžaduje rekonštrukciu, no ponúka veľký potenciál na vytvorenie útulného vinohradníckeho zázemia alebo víkendovej chaty v krásnom prírodnom prostredí. Na pozemku sa nachádza elektrická skrinka, z ktorej je možné elektrinu jednoducho pripojiť priamo do domu (aktuálne je odpojená). Veľkou výhodou tejto lokality sú nádherné panoramatické výhľady na krajinu a obec, ktoré vytvárajú jedinečnú atmosféru tohto miesta. Okolie je ideálne aj na cyklistiku, turistiku a prechádzky v prírode. Výhody nehnuteľnosti: • vinohradnícky dom s dvoma podlažiami • klenbová vínna pivnica • dve prístupové cesty • panoramatické výhľady na okolitú krajinu • elektrická skrinka priamo na pozemku • pokojná vinohradnícka lokalita • ideálne miesto na rekreáciu, oddych alebo vinohradníctvo • výborné možnosti cyklistiky a prechádzok v okolí Rozmery pozemku: šírka cca 21m, celková výmera 2764 m². K fotografiám prikladám vizualizáciu interiéru po vyprataní miestností.

Na predaj viničný pozemok s klenbovou pivnicou a krásnym výhľadom - fotka inzerátu 1
 

Na predaj viničný pozemok s klenbovou pivnicou a krásnym výhľadom

Levice (okres Levice)

Vinica, chmelnica

2822 m²

29 000 €

10,28 €/m²

Na predaj viničný pozemok s klenbovou pivnicou a krásnym výhľadom

Levice (okres Levice)

Vinica, chmelnica

2822 m²

Patriot reality vám ponúka na predaj viničný pozemok nachádzajúci sa v pokojnej vinohradníckej oblasti s krásnym panoramatickým výhľadom na okolitú krajinu a obec. Oblasť je v časti Levice – Kalinčiakovo. Pozemok je ideálny na rekreačné využitie, pestovanie viniča alebo vybudovanie vinohradníckeho zázemia. Na pozemku sa nachádza klenbová vínna pivnica, ktorá poskytuje ideálne podmienky na skladovanie vína alebo potravín. Veľkou výhodou je prístup z dvoch strán, čo zabezpečuje pohodlný prístup a jednoduché využitie pozemku. Elektrina sa nachádza v tesnej blízkosti pozemku, s možnosťou jej privedenia. Lokalita ponúka tiché prostredie, peknú prírodu a krásne výhľady, čo robí z tejto nehnuteľnosti ideálne miesto na oddych, vinohradníctvo alebo víkendové útočisko mimo ruchu mesta. Výhody pozemku: • klenbová vínna pivnica • prístupová cesta z dvoch strán • možnosť privedenia elektriny • krásny výhľad na okolitú krajinu • pokojná vinohradnícka lokalita Rozmery pozemku: šírka cca 15m a dĺžka 177m – celková výmera 2822 m².

Viničný pozemok s klenbovou pivnicou v pokojnej vinohradníckej lokalite - fotka inzerátu 1
 

Viničný pozemok s klenbovou pivnicou v pokojnej vinohradníckej lokalite

Levice (okres Levice)

Vinica, chmelnica

1235 m²

18 000 €

14,57 €/m²

Viničný pozemok s klenbovou pivnicou v pokojnej vinohradníckej lokalite

Levice (okres Levice)

Vinica, chmelnica

1235 m²

Patriot reality ponúka na predaj viničný pozemok nachádzajúci sa v príjemnom a pokojnom vinohradníckom prostredí, ideálny na rekreáciu, pestovanie viniča alebo víkendový oddych v prírode. Oblasť je Levice – časť Kalinčiakovo. Na pozemku sa nachádza klenbová vínna pivnica vo veľmi dobrom stave, ktorá poskytuje ideálne podmienky na skladovanie vína alebo potravín. Pivnica je zachovalá a pripravená na okamžité využívanie. Pozemok ponúka dostatok priestoru na oddychovú zónu, posedenie pri víne alebo ďalšie vinohradnícke využitie, čo z neho robí ideálne miesto na trávenie voľného času v prírode. Elektrina sa nachádza pred pozemkom, je možnosť jej privedenia, ak by ste sa rozhodli postaviť si viničný dom. Lokalita ponúka pokojné prostredie obklopené prírodou, vhodné na oddych mimo ruchu mesta. Výhody pozemku: • klenbová vínna pivnica vo veľmi dobrom stave • možnosť privedenia elektriny • pokojná vinohradnícka lokalita • vhodné na rekreáciu alebo vinohradníctvo Rozmery pozemku: šírka 11m, celková výmera 1235m².

Jedinečná ponuka – komplex viničných pozemkov s domom, pivnicami a panoramatickými výhľadmi - fotka inzerátu 1
 

Jedinečná ponuka – komplex viničných pozemkov s domom, pivnicami a panoramatickými výhľadmi

Levice (okres Levice)

Chalupa, rekreačný domček

6821 m²

75 000 €

11 €/m²

Jedinečná ponuka – komplex viničných pozemkov s domom, pivnicami a panoramatickými výhľadmi

Levice (okres Levice)

Chalupa, rekreačný domček

6821 m²

Patriot reality ponúka na predaj viničné pozemky nachádzajúce sa v pokojnej vinohradníckej oblasti, ktoré spolu tvoria jeden väčší celok s výborným potenciálom na rekreačné, vinohradnícke alebo investičné využitie. Oblasť je Levice - časť Kalinčiakovo. Celková výmera pozemkov je 6821m². Vďaka ich polohe vedľa seba je možné nehnuteľnosti využívať ako jeden veľký vinohradnícky areál alebo ich ponechať ako samostatné pozemky. Na jednom z pozemkov sa nachádza vinohradnícky dom s klenbovou pivnicou, ktorý má dve podlažia. Na prízemí sú dve miestnosti so vstupom do klenbovej pivnice a na poschodí sa nachádzajú ďalšie dve miestnosti. Dom si vyžaduje rekonštrukciu, no ponúka výborný základ na vytvorenie útulného vinohradníckeho domu alebo víkendovej chaty. Na ďalších pozemkoch sa nachádzajú v ďalšie 2 klenbové vínne pivnice, ktoré sú ideálne na skladovanie vína alebo potravín. Pozemky majú prístup z viacerých strán, čo zabezpečuje pohodlnú dostupnosť. Na jednom z nich sa nachádza elektrická skrinka, z ktorej je možné dotiahnuť elektrinu aj do vinohradníckeho domu. K ostatným častiam je možné doviesť elektrinu, ktorá je len pár metrov od pozemkov. Veľkou výhodou tejto nehnuteľnosti sú krásne panoramatické výhľady na okolitú krajinu, ktoré vytvárajú jedinečnú atmosféru typickú pre vinohradnícke oblasti. Lokalita ponúka pokojné prostredie obklopené prírodou a je ideálna aj pre milovníkov cyklistiky, ľahkej turistiky a prechádzok. Výhody nehnuteľnosti: • viacero viničných pozemkov vedľa seba – možnosť využitia ako jeden celok • vinohradnícky dom s dvoma podlažiami • klenbové vínne pivnice • elektrická skrinka na pozemku • prístupové cesty z viacerých strán • krásne panoramatické výhľady • pokojná vinohradnícka lokalita • ideálne na rekreáciu, vinohradníctvo alebo investíciu Celková výmera: 6821m² . K fotkám prikladám interiér viničného domu po vyprataní.

PATRIOT Reality

75 000 €

11 €/m²

REZERVOVANÝ Harmonický 4-izbový rodinný dom - ideálny na okamžité bývanie - fotka inzerátu 1
 

REZERVOVANÝ Harmonický 4-izbový rodinný dom - ideálny na okamžité bývanie

Jur nad Hronom (okres Levice)

Rodinný dom

103 m²

228 000 €

2 213,59 €/m²

REZERVOVANÝ Harmonický 4-izbový rodinný dom - ideálny na okamžité bývanie

Jur nad Hronom (okres Levice)

Rodinný dom

103 m²

Patriot reality vám ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom typu bungalov, nachádzajúci sa v pokojnej obci Jur nad Hronom, len pár minút od mesta Levice. Nehnuteľnosť zaujme najmä svojou praktickou dispozíciou, dobrým technickým stavom a nízkymi prevádzkovými nákladmi. Dom pozostáva zo vstupnej chodby a predsiene, z ktorej je prístup do jednotlivých miestností ako sú dve samostatné spálne, veľká kúpeľňa, samostatná toaleta a obývacia izba prepojená s kuchyňou a špajzou. Z obývacej izby je vstup do tretej spálne. Dom je klimatizovaný, čo zvyšuje komfort bývania najmä počas letných mesiacov. Obývacia izba s kuchyňou tvorí srdce domu – priestor je priestranný, presvetlený a pôsobí veľmi príjemne. Atmosféru interiéru spríjemňuje krb, ktorý oceníte najmä počas chladnejších dní. Z obývacej izby vedie výstup na veľkú zastrešenú terasu, ktorá prirodzene rozširuje obytný priestor a ponúka ideálne miesto na oddych, rodinné obedy či stretnutia s priateľmi. Moderná kuchyňa je riešená prakticky, so zabudovanými spotrebičmi ako sú umývačka riadu, elektrická rúra, varná doska a mikrovlnka. Kuchyňa disponuje s dostatkom pracovnej plochy aj úložného priestoru. Jej súčasťou je špajza. Dom disponuje tromi samostatnými izbami, ktoré poskytujú dostatok priestoru pre každého člena rodiny alebo poskytujú možnosť využitia izieb či už ako pracovňu či hosťovskú izbu. Kúpeľňa je priestranná a vybavená dvomi umývadlami so skrinkami, vaňou aj veľkým sprchovým kútom. V kúpeľni sa nachádza práčka a samostatná sušička. Toaleta je oddelená, čo zvyšuje celkový komfort bývania. Nehnuteľnosť je vo veľmi dobrom, udržiavanom stave a nevyžaduje si ďalšie investície k plnohodnotnému užívaniu. Interiér domu je ladený v príjemných neutrálnych tónoch, vďaka čomu pôsobí moderne a zároveň nadčasovo. Veľkým benefitom je množstvo úložného priestoru a praktické riešenia, ktoré uľahčujú každodenné fungovanie domácnosti. Pozemok je pekne dispozične riešený a poskytuje dostatok priestoru na oddych, záhradkárčenie aj bezpečný pohyb detí. Nachádza sa tu studňa, murovaný domček a drevená šopa, ktorá slúži ako praktický odkladací priestor. Súčasťou sú aj spevnené plochy vhodné na parkovanie a priestranná zastrešená terasa. Obec Jur nad Hronom ponúka pokojné bývanie v príjemnom prostredí s dobrou dostupnosťou do Levíc. Nachádza sa tu základná občianska vybavenosť, materská škola, základná škola a výhodou je aj blízkosť prírody a rieky Hron, ktorá poskytuje možnosti na oddych a voľnočasové aktivity – cyklistika, ľahká turistika... Táto nehnuteľnosť je ideálnou voľbou pre klientov, ktorí hľadajú praktické a komfortné bývanie v rodinnom dome bez nutnosti ďalších investícií k plnohodnotnému bývaniu v pokojnej lokalite s dobrou dostupnosťou do mesta.

Priestory pre firmy a pracovné tímy - fotka inzerátu 1
 

Priestory pre firmy a pracovné tímy

Levice (okres Levice)

Rodinný dom

150 m²

Info v RK

Priestory pre firmy a pracovné tímy

Levice (okres Levice)

Rodinný dom

150 m²

Ponúkame na prenájom komfortné priestory v zariadenom poschodovom rodinnom dome, vhodné pre firmy, pracovné partie aj krátkodobé využitie priestorov pre zamestnancov aj na prespanie. K dispozícii je: • kompletne zariadený interiér • vybavená kuchyňa • 2 kúpeľne • viacero miestností k dispozícii • príjemné a pokojné prostredie • možnosť krátkodobého aj dlhodobého prenájmu Priestory sú vhodné najmä pre: • stavebné firmy • montážne skupiny • agentúrnych pracovníkov • služobné pobyty Cena už od 9 € / osoba / noc bez DPH – možnosť aj dohody na cene V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať pre viac informácií, dostupnosť a obhliadku priestorov.

PATRIOT Reality

Info v RK

Rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Čifáre - fotka inzerátu 1
 

Rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Čifáre

Čifáre (okres Nitra)

Rodinný dom

175 m²

Info v RK

Rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Čifáre

Čifáre (okres Nitra)

Rodinný dom

175 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom nachádzajúci sa pokojnej časti obce Čifáre, mimo hlavného dopravného ťahu. Nehnuteľnosť je situovaná na rovinatom, udržiavanom a kompletne oplotenom pozemku s výmerou 2 007 m², ktorý poskytuje dostatok priestoru na záhradu, oddych, hospodárenie či ďalšie využitie podľa predstáv nového majiteľa. Rodinný dom je v pôvodnom, no zachovalom stave a ponúka veľkorysý vnútorný priestor s množstvom úložných možností. Stavba má síce menšiu pivnicu, avšak súčasťou domu sú rozsiahle komory a skladové priestory, ktoré prakticky nahrádzajú pivničné zázemie. Interiér domu Pozostáva zo vstupnej chodby, 4 izieb, kuchyne so špajzou a prístupom do veľkej komory, kúpeľne s toaletou v ktorej sa nachádza vstup do väčšej miestnosti a komory. Dispozícia domu Dom pozostáva zo vstupnej chodby, z ktorej je prístup do troch obytných izieb a kúpeľne spojenej s toaletou. Z kúpeľne vedie vstup do špajze, čo vytvára zaujímavý potenciál na budúce rozšírenie alebo modernizáciu kúpeľňovej časti. Štvrtá izba je priechodná do kuchyne, pričom samotná kuchyňa disponuje vlastnou špajzou a samostatným vstupom z dvora. K domu bola pristavaná veľká komora, prístupná z kuchyne aj priamo z exteriéru, ktorá poskytuje množstvo priestoru na skladovanie, dielňu alebo hospodárske využitie. Interiér pôsobí vzdušne a svetlo, pričom budúci majiteľ ocení možnosť rekonštrukcie podľa vlastných predstáv pri zachovaní pôvodného charakteru domu. Technické informácie • pozemok: 2 007 m² • rovinatý, udržiavaný a oplotený pozemok • intravilán obce • murivo z nabíjanej hliny • väznicový valbový krov • strešná krytina – škridla • vykurovanie plynovými gamatkami • ohrev vody - bojler • elektrina 230/380 V • obecný vodovod • plyn • odpad riešený žumpou • na pozemku sa nachádza funkčná a pravidelne využívaná studňa Výhody nehnuteľnosti pokojná lokalita mimo hlavnej cesty veľký pozemok s množstvom možností využitia funkčná studňa na pozemku zachovalý pôvodný stav vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv veľké množstvo úložných priestorov a komora svetlé a priestranné miestnosti kompletné inžinierske siete okrem kanalizácie Patriot reality v rámci svojich služieb pre vás zabezpečuje kompletný právny servis ako aj pomoc pri riešení financovania nehnuteľností. Vďaka našej spolupráci máme pre vás aj darčekový poukaz pre interiérový dizajn. Pre bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať.

PATRIOT Reality

Info v RK

Stavebný pozemok v novovybudovanej lokalite v obci Kalinčiakovo  - fotka inzerátu 1
 

Stavebný pozemok v novovybudovanej lokalite v obci Kalinčiakovo

Levice (okres Levice)

Pozemok pre rodinné domy

703 m²

57 000 €

81,08 €/m²

Stavebný pozemok v novovybudovanej lokalite v obci Kalinčiakovo

Levice (okres Levice)

Pozemok pre rodinné domy

703 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v novovybudovanej lokalite v obci Kalinčiakovo. Výmera pozemku je 703 m2 z toho šírka je cca 21m a dĺžka 33m. Na pozemku sú všetky inžinierske siete – elektrika, plyn, obecná voda, kanalizácia. Pozemok sa nachádza v tichej lokalite obklopenej zeleňou a zároveň moderne upravenej časti s prístupovými cestami, chodníkmi s osobitnými vstupmi na pozemky a moderným verejným osvetlením. Pri vážnom záujme vám upresním presné parcelné číslo pozmeku. V blízkosti je známe kúpalisko Margita – Ilona, reštaurácie, možnosť cyklistiky, prechádzok, malých túr. Levice sú cca 5km.

Klimatizovaný  priestor v centre mesta vhodný pre služby - fotka inzerátu 1
 

Klimatizovaný priestor v centre mesta vhodný pre služby

Levice (okres Levice)

Kancelárie, administratívne priestory

12 m²

250 €/mes.

20,83 €/m²/mes.

Klimatizovaný priestor v centre mesta vhodný pre služby

Levice (okres Levice)

Kancelárie, administratívne priestory

12 m²

PATRIOT reality vám ponúka na prenájom klimatizovaný priestor v centre mesta Levice, ktorý je vhodný aj pre služby. Nachádza sa na prvom poschodí so zabezpečeným vstupom do budovy. Každý priestor v budove má pri vchodových dverách zvonček, tým sa zamedzuje vstup nežiadaným osobám v spoločných priestoroch. Zároveň si môžete svoj. prenajatý priestor v čase vašej neprítomnosti zamknúť aj na alarm. V spoločných priestoroch sa nachádzajú toalety, v ponúkanom priestore je dovedená voda, podľa potreby vásho podnikania si viete upraviť typ umývadla. V blízkosti obchodnej budovy sú dve verejné parkoviská. Výmera ponúkaného priestoru je 12m2. Cena nájmu je vrátane energií bez internetu. Cena je vrátane DPH. K nájmu sa hradí depozit vo výške jednomesačného nájomného. Výhodou je možnosť upraviť si priestory podľa potreby. V prípade vážneho záujmu vám radi poskytneme bližšie informácie a zabezpečíme obhliadku.