Kozmonautov 3, Nitra, okres Nitra
93 000 €
4 894,74 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
19 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Podlažie:
3/4
Rok výstavby:
1970 - 1989
Panelová
Energetický certifikát:
nie je
Počet pivníc:
1
Počet izieb / miestností:
1
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Súkromná materská a základná škola UNES
Javorová, 949 01, Nitra
150 m
Fakulta biotechnológie a potravinárstva SPU
Akademická, 949 01, Nitra
897 m
MŠ Mostná
Za Ferenitkou, 949 01, Nitra
1.1 km
FBP SPU Nitra - Katedra hygieny
Botanická, 949 01, Nitra
1.2 km
Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre
Trieda Andreja Hlinku, 949 01, Nitra
1.2 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
73%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+105
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
09053 ...
Igor Stredak
NL reality
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností