Kostolné 95, Kostolné, okres Myjava
215 000 €
1 651,31 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
130 m²
Kompletná rekonštrukcia
Tehlová
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
1 077 m²
Terás:
1
Počet pivníc:
2
Zastavaná plocha:
192 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Kostolné
1186, 916 13, Kostolné
129 m
Vaďovce, rásc.
1186, 916 13, Vaďovce
1 km
Vaďovce, OcÚ
1238, 916 13, Stará Turá
1.2 km
Vaďovce, OcÚ
1238, 916 13, Stará Turá
1.2 km
Vaďovce
1238, 916 13, Vaďovce
1.3 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
62.6%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-22
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0918 ...
Zobraziť číslo
DOM-REALÍT, s.r.o. , predávame bez podpisu Exkluzívnej zmluvy, už 10 rokov
Rovniankova 6
Bratislava
Profil realitnej kancelárie
0918 ...
Bc. Marián Kučera
DOM REALÍT - Realitná kancelária
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností