Borská 1, Bratislava-Karlova Ves, okres Bratislava IV
189 990 €
4 130,22 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
46 m²
Pôvodný stav
Podlažie:
1 + výťah
Rok výstavby:
1969
Panelová
Energetický certifikát:
B
Vybavenie:
Výťah
Počet loggí:
1
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Súkromné gymnázium FELIX
Líščie údolie, 841 04, Bratislava
764 m
Súkromná základná škola pre žiakov s intelektovým nadaním
Majerníkova, 841 05, Bratislava
805 m
Veternicová
Veternicová, 841 05, Bratislava
901 m
Materská škola Pod Rovnicami
Pod Rovnicami, 841 04, Bratislava
966 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
70.1%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+210
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09175 ...
Zobraziť číslo
DOM-REALÍT, s.r.o. , predávame bez podpisu Exkluzívnej zmluvy, už 10 rokov
Rovniankova 6
Bratislava
Profil realitnej kancelárie
09175 ...
Radovan Varga
DOM REALÍT - Realitná kancelária
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností