Švabská 55, Prešov, okres Prešov
159 000 €
2 484,38 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
64 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Montessori klub Prešov-Šváby
Švábska, 080 05, Prešov
149 m
Súkromná základná umelecká škola a centrum voľného času ELBA
Smetanova, 080 05, Prešov
802 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
75.2%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+386
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0907 ...
Zobraziť číslo
JKV REAL
Pribinovo námestie 3/30
Prievidza
Profil realitnej kancelárie
0907 ...
Jana Mitalčaková
JKV GROUP s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností