Zálužická, Bratislava-Ružinov, okres Bratislava II
760 €/mes.
+ 140 €/mes. energie
11,88 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
64 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Haburská
Haburská, 821 01, Bratislava
405 m
Centrum pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie
Drieňová, 821 02, Bratislava
491 m
Tomášikova
Tomášikova, 821 01, Bratislava
513 m
Fenix Glass design
Kozmonautická, 821 02, Bratislava
580 m
Materská škola Stálicová 2
Stálicová, 821 02, Bratislava
608 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
56.2%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+128
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Ján Bakoš
Telefónne číslo:
+421 ...
Zobraziť číslo
+421 ...
Ján Bakoš
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností