Dostojevského, Poprad, okres Poprad
159 900 €
3 016,98 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
53 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
2/4
Rok výstavby:
2011
Plocha balkóna:
3 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Detské jasle
Tomášikova, 058 01, Poprad
341 m
ZUŠ
Štefánikova, 058 01, Poprad
666 m
Spojená škola
Nábrežie Jána Pavla II., 058 01, Poprad
797 m
Katolícka univerzita
Nábrežie Jána Pavla II., 058 01, Poprad
835 m
Gymnázium, Ul. Dominika Tatarku
Dominika Tatarku, 058 01, Poprad
868 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
75.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-50
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09031 ...
Zobraziť číslo
mlm reality s.r.o.
Námestie Svätého Egídia 110
Poprad
Profil realitnej kancelárie
09031 ...
Marcel Želonka
mlm reality s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností