Pobrežie Oravskej priehrady, Námestovo, okres Námestovo
376 480 €
1 882,4 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha chalupy:
200 m²
Pôvodný stav
Rok výstavby:
2011
Tehlová
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
650 m²
Výhľad:
Hory, Príroda
Plocha balkóna:
1,5 m²
Plocha garáže:
34,2 m²
Zastavaná plocha:
70 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Námestovo, Slanická Osada, SOU
Slanická osada, 029 01, Námestovo
739 m
Námestovo, Slanická Osada, SOU
Slanická osada, 029 01, Námestovo
767 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
82.1%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-31
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09111 ...
Zobraziť číslo
RIEŠIME BÝVANIE
Svätoplukova 30
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
09111 ...
Marta Kontrová
RIEŠIME BÝVANIE
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností