Námestie osloboditeľov, Michalovce, okres Michalovce
133 000 €
2 293,1 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
58 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
1/3
Rok výstavby:
1980
Počet izieb / miestností:
2
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Kpt. Nálepku, VIII.ZŠ
Kpt. Nálepku, 071 01, Michalovce
178 m
Jednota
Obchodná, 071 01, Michalovce
217 m
Jednota
Obchodná, 071 01, Michalovce
223 m
Duklianska
Duklianska, 071 01, Michalovce
323 m
OC Zemplín
Andreja Sládkoviča, 071 01, Michalovce
333 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
74.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+105
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0917 ...
Zobraziť číslo
REALITY HOUSE
Štefánikova 10
Michalovce
Profil realitnej kancelárie
0917 ...
Bc. D. Hanusičová REALITY HOUSE
REALITY HOUSE, spol. s r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností