Ubľa, okres Snina
59 000 €
694,12 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
85 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Zmiešaná
Plocha pozemku:
1 101 m²
Zastavaná plocha:
85 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Ubľa, reštaurácia
74, 067 73, Ubľa
271 m
Ubľa, reštaurácia
74, 067 73, Ubľa
282 m
Ubľa, most
566, 067 73, Ubľa
595 m
Ubľa, most
566, 067 73, Ubľa
605 m
Ubľa, rázc. Brezovec
74, 067 73, Ubľa
963 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
71.2%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-6
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0907 ...
Zobraziť číslo
Romantické Chalupy, s.r.o.
Nejedlého 67
Bratislava
Profil realitnej kancelárie
0907 ...
Ing. Tomáš Pira
Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností