Antona Bernoláka, Žilina, okres Žilina
650 €/mes.
10,48 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
62 m²
Podlažie:
4
Energetický certifikát:
nie je
Vybavenie:
Špajza
Počet loggí:
1
Rok poslednej rekonštrukcie:
2025
Umiestnenie:
Ďalšie nadzemné podlažie
Zastavaná plocha:
62 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Detské jasle
Jozefa Cígera Hronského, 010 01, Žilina
163 m
MŠ Puškinova
Puškinova, 010 01, Žilina
209 m
MŠ Čajakova
Čajakova, 010 01, Žilina
253 m
Detské jasle
Puškinova, 010 01, Žilina
288 m
Jazyková škola VIVEUS
Na bráne, 010 01, Žilina
459 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
71.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+344
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+421 ...
Zobraziť číslo
Realitné kancelárie SR
Chlumeckého 5
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
+421 ...
Ing. Simona Cagáňová
CUSTOM.real
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností