Topoľčianska, Bratislava-Petržalka, okres Bratislava V
780 €/mes.
+ 150 €/mes. energie
16,96 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
46 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Do sveta
Tematínska, 851 05, Bratislava
306 m
Evanjelická materská škola Dr. Filipa Melanchtona
Znievska, 851 05, Bratislava
368 m
Materská škola Holíčska 50
Holíčska, 851 05, Bratislava
458 m
Neškola
Znievska, 851 06, Bratislava
514 m
Stredná zdravotnícka škola
Znievska, 851 06, Bratislava
570 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
67.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-252
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Peter Chvostik
Telefónne číslo:
09485 ...
Zobraziť číslo
09485 ...
Peter Chvostik
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností