Zvončeková, Michalovce, okres Michalovce
680 €/mes.
11,93 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
57 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Sídlisko SNP, bl. A1
Severná, 071 01, Michalovce
279 m
Sídlisko SNP, bl. A1
Severná, 071 01, Michalovce
289 m
Sídlisko SNP, bl. A5
Severná, 071 01, Michalovce
310 m
Sídlisko SNP, bl. A5
Severná, 071 01, Michalovce
332 m
OC Zemplín
Andreja Sládkoviča, 071 01, Michalovce
475 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
74.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+105
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Majkl
Telefónne číslo:
09089 ...
Zobraziť číslo
09089 ...
Majkl
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností