Riečan dolina, Riečka, okres Banská Bystrica
55 000 €
1 222,22 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha chalupy:
45 m²
Pôvodný stav
Rok výstavby:
1986
Zmiešaná, Tehlová
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
651 m²
Výhľad:
Hory, Príroda
Vybavenie:
Záhrada, Krb
Terás:
2
Zastavaná plocha:
15 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Cesta č. 578
578, 976 34, Tajov
1.3 km
Materská škola
Buková, 974 09, Banská Bystrica
1.5 km
Základná škola J. G. Tajovského
Gaštanová, 974 01, Banská Bystrica
1.5 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
76.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-21
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+421 ...
Zobraziť číslo
DO DOMČEKA
Horná Strieborná 4/14599
Banská Bystrica
Profil realitnej kancelárie
+421 ...
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská RSc., Banská Bystrica
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností