Dlhá, Zlaté Moravce, okres Zlaté Moravce
97 860 €
122,02 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha pozemku:
802 m²
Plocha pozemku:
802 m²
Šírka pozemku:
20 m
Dĺžka pozemku:
43 m
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Vysoká škola ekonómie a manažmentu
Robotnícka, 953 01, Zlaté Moravce
754 m
Špeciálna materská škola
Slnečná, 953 01, Zlaté Moravce
1.5 km
Spojená škola Špeciálna základná škola J,Kráľa 39, Zlaté Moravce - elokované pracovisko
Slnečná, 953 01, Zlaté Moravce
1.5 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
75.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-50
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
ADRIANA REALITY s.r.o.
Duklianska 4/1570
Zlaté Moravce
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Adriana Rajtarová
ADRIANA REALITY s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností