Plánky, Bratislava-Záhorská Bystrica, okres Bratislava IV
370 000 €
1 932,11 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
192 m²
Vo výstavbe
Rok výstavby:
2007
Drevená
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
641 m²
Výhľad:
Mesto, Hory, Príroda
Vybavenie:
Krb
Plocha terasy:
5,5 m², 12,5 m²
Zastavaná plocha:
138 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Evanjelické lýceum a základná škola Palisády
Palisády, 811 06, Bratislava
111 m
Súkromná škôlka "Ako u mamičky"
Tolstého, 811 06, Bratislava
179 m
Súkromná materská škola Anjelik
Jozefská, 811 06, Bratislava
340 m
Akadémia LEAF
Fraňa Kráľa, 811 05, Bratislava
412 m
Materská škola sv. Uršule
Nedbalova, 811 01, Bratislava
422 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
74.7%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-259
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09032 ...
Zobraziť číslo
DreamReality s.r.o.
Republiky 4
Žilina
Profil realitnej kancelárie
09032 ...
Ing. Denis Palutka
DreamReality s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností