A. F. Kollára 1154, Terchová, okres Žilina
199 000 €
2 551,28 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
78 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Terchová, ul. A. F. Kollára
A. F. Kollára, 013 06, Terchová
75 m
Terchová, centrum
Sv. Martina, 013 06, Terchová
271 m
Terchová, centrum
Sv. Martina, 013 06, Terchová
291 m
Terchová, Mlynec
Sv. Martina, 013 06, Terchová
426 m
Terchová, Mlynec
Sv. Martina, 013 06, Terchová
479 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
80.1%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+8
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Lucia Krušpánová
Telefónne číslo:
09044 ...
Zobraziť číslo
09044 ...
Lucia Krušpánová
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností