Trenčín, okres Trenčín
95 999 €
786,88 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
122 m²
Vo výstavbe
Rok výstavby:
2024
Zastavaná plocha:
70 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého
Palackého, 911 01, Trenčín
186 m
Základná škola s materskou školou sv. Andreja-Svorada a Benedikta
J. Braneckého, 911 01, Trenčín
428 m
Materská škola sv. Andreja-Svorada a Benedikta
1. mája, 911 80, Trenčín
445 m
Pedagogická a sociálna akadémia sv. Andreja-Svorada a Benedikta
1. mája, 911 01, Trenčín
463 m
Gymnázium Ľudovíta Štúra
1. mája, 911 01, Trenčín
472 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
71.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+416
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09488 ...
Zobraziť číslo
BAU holding - rodinné domy, s. r. o.
Vajnorská 89
Profil realitnej kancelárie
09488 ...
Judita Bycková
BAU holding - rodinné domy, s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností