Braneckého, Nitra, okres Nitra
320 €/mes. s energiami
24,62 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
13 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Podlažie:
2/2
Rok výstavby:
1990 - 2009
Počet WC:
1
Počet spální:
1
Počet kúpeľní:
1
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
ŠZŠ s materskou školou
Fabrická, 949 01, Nitra
229 m
Spojená škola
Mudroňova, 949 01, Nitra
404 m
Základná umelecká škola Jozefa Rosinského v Nitre
Vajanského, 949 01, Nitra
558 m
Materská škola
Párovská, 949 01, Nitra
613 m
Základná škola Tulipánová 1
Vodná, 949 01, Nitra
666 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
73%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+105
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09157 ...
Zobraziť číslo
PRENAJIMAT.SK s.r.o.
Hodžova 19
Nitra
Profil realitnej kancelárie
09157 ...
Jitka Eliášová
PRENAJIMAT.SK s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností