Dopravná, Levice, okres Levice
158 900 €
2 311,27 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
69 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
5/13 + výťah
Rok výstavby:
1974
Panelová
Energetický certifikát:
A
Vybavenie:
Výťah
Počet loggí:
2
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Špeciálna základná škola internátna
Z. Nejedlého, 934 05, Levice
599 m
Praktická škola
Z. Nejedlého, 934 05, Levice
627 m
Materská škola sv. Vincenta de Paul
Saratovská, 934 05, Levice
1.2 km
Základná škola sv. Vincenta de Paul
Saratovská, 934 05, Levice
1.2 km
Gymnázium sv. Vincenta de Paul
Saratovská, 934 05, Levice
1.3 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
71%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+92
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
SLOVREAL s. r. o.
M. Benku 1/1376
Žiar nad Hronom
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Juraj Kovalčík
SLOVREAL s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností