Brezno, okres Brezno
279 000 €
2 305,79 €/m²
bez poplatků
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
121 m²
Novostavba
Tehlová
Energetický certifikát:
B
Plocha pozemku:
1 317 m²
Terén pozemku:
Iný
Zariadenie:
Čiastočne zariadené
Počet izieb / miestností:
4
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Rohozná, ZŠ
Rohozná, 977 01, Brezno
272 m
Brezno, Rohozná, ZŠ
Rohozná, 977 01, Brezno
284 m
Rohozná, Cesnak
72, 977 01, Brezno
871 m
Rohozná, Vlček
Hliník, 977 01, Brezno
904 m
Rohozná, Hliny
Hliník, 977 01, Brezno
1.2 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
72.6%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-29
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
42122 ...
Zobraziť číslo
Bezrealitky Slovensko s.r.o.
Bratislava
Profil realitnej kancelárie
42122 ...
Bezrealitky s.r.o.
Bezrealitky Slovensko s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností