Tajovského, Žilina, okres Žilina
900 €/mes.
+ 350 €/mes. energie
8,33 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
108 m²
Novostavba
Podlažie:
4/8 + výťah
Rok výstavby:
2010
Plocha terasy:
6 m²
Vlastníctvo:
Osobné
Počet izieb / miestností:
3
Počet WC:
2
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Materská škola
Stavbárska, 010 01, Žilina
332 m
Základná škola, V. Javorku 32
Vendelína Javorku, 010 01, Žilina
533 m
Súkromná materská škola „SOVIČKA“
Vendelína Javorku, 010 01, Žilina
600 m
MŠ Čajakova
Čajakova, 010 01, Žilina
675 m
Detské jasle
Puškinova, 010 01, Žilina
688 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
71.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+344
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
09178 ...
Tomáš Schneider RSc.
Renovo Reality
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností