Čechy, okres Nové Zámky
450 000 €
490,73 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha priestoru:
917 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Rok výstavby:
2012
Tehlová
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
4 176 m²
Terás:
2
Rok kolaudácie:
2012
Umiestnenie:
Zvýšené prízemie
Zastavaná plocha:
645 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Čechy, nám.
1504, 941 32, Čechy
133 m
Čechy, RD
1504, 941 32, Čechy
377 m
Čechy, osada
1504, 941 32, Čechy
398 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
69.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+9
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0918 ...
Zobraziť číslo
DOBRÉ REALITY s.r.o.
Dlhá ulica 426/3
Prievidza
Profil realitnej kancelárie
0918 ...
Ing. Marek Polák
DOBRÉ REALITY s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností