Slobody, Košice-Západ, okres Košice II
275 000 €
3 235,29 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
85 m²
Podlažie:
5/7 + výťah
Vybavenie:
Výťah
Zastavaná plocha:
85 m²
Počet izieb / miestností:
4
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Súkromá základná škola Slobody, pavilón D
Popradská, 040 11, Košice
132 m
Fakulta verejnej správy UPJŠ
Popradská, 040 11, Košice
267 m
S Láskou
Považská, 040 11, Košice
824 m
Súkromná ZŠ HUMAN
Titogradská, 040 23, Košice
867 m
Súkromná MŠ Starozagorská 8
Titogradská, 040 23, Košice
908 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
67.3%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+1
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09037 ...
Zobraziť číslo
CassaReal s.r.o.
Mäsiarska 50
Košice-Staré Mesto
Profil realitnej kancelárie
09037 ...
Oto Tillisch
CassaReal s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností