Kútniky, okres Dunajská Streda
699 990 €
1 399,98 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
500 m²
Pôvodný stav
Rok výstavby:
2001
Tehlová
Energetický certifikát:
A
Plocha pozemku:
5 100 m²
Výhľad:
Príroda
Vybavenie:
Vyhradené parkovanie, Špajza, Záhrada, Bazén, Sauna, Krb, Altánok / posedenie, Práčovňa, Zimná záhrada, Vonkajší krb, Záhradný domček
Zastavaná plocha:
550 m²
nájomného bývania v lokalite
79.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-28
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4210 ...
Zobraziť číslo
33 Stav, s.r.o.
Galantská cesta 699/8
Dunajská Streda
Profil realitnej kancelárie
+4210 ...
Mgr. Silvia Sebestyén
33 Stav, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností