Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš
85 000 €
198,6 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha pozemku:
428 m²
Plocha pozemku:
428 m²
Vlastníctvo:
Firemné
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Základná škola Janka Kráľa
Žiarska, 031 04, Liptovský Mikuláš
376 m
Materská škola
Kláštorná, 031 04, Liptovský Mikuláš
971 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
74.4%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+13
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0907 ...
Zobraziť číslo
XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.
M. Rázusa 22/1509
Banská Bystrica
Profil realitnej kancelárie
0907 ...
JUDr. Matej Belo-Caban
XEMAR realitná kancelária s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností