Hlavná, Košice-Staré Mesto, okres Košice I
890 €/mes. s energiami
17,45 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
51 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Podlažie:
3/4
Rok výstavby:
2010 - 2019
Tehlová
Energetický certifikát:
V príprave
K dispozícii od:
25.05.2026
Depozit / Peňažná zábezpeka:
890€
Výhľad:
Mesto, Príroda
Počet loggí:
1
Orientácia:
Západná
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Detašované pracovisko Košice - bl. Z G. Mallu
Františkánska, 040 01, Košice
121 m
Teologická fakulta Katolíckej univerzity v Ružomberku
Františkánska, 040 01, Košice
137 m
Katedra elektroenergetiky – TUKE
Mäsiarska, 040 01, Košice
161 m
Stredná zdravotnícka škola sv. Alžbety
Mäsiarska, 040 01, Košice
349 m
Jazyková škola Empire
Univerzitná, 040 01, Košice
362 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
56.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+83
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09081 ...
Zobraziť číslo
RIEŠIME BÝVANIE
Svätoplukova 30
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
09081 ...
Viera Mašlejová
RIEŠIME BÝVANIE
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností