Čulenova, Bratislava-Staré Mesto, okres Bratislava I
629 900 €
7 004,34 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
90 m²
Novostavba
Podlažie:
16/30 + výťah
Rok výstavby:
2017
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Bystrá škôlka
Továrenská, 811 09, Bratislava
316 m
Materská škola Grösslingová
Grösslingová, 811 09, Bratislava
383 m
Základná škola s materskou školou M. R. Štefánika
Grösslingová, 811 09, Bratislava
393 m
Materská škola
Ferienčíkova, 811 08, Bratislava
561 m
Detské Centrum Dostojevského
Dostojevského rad, 811 09, Bratislava
567 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
58.7%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-237
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09108 ...
Zobraziť číslo
SOLID Properties, s.r.o.
Klincová 35/2136
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
09108 ...
Jana Mališová
SOLID Properties, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností