Dlhá, okres Trnava
249 000 €
1 778,57 €/m²
Ponuková cena
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
140 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Rok výstavby:
1960
Tehlová
Energetický certifikát:
B
Plocha pozemku:
1 388 m²
Vybavenie:
Sklad
Rok poslednej rekonštrukcie:
2024
Zastavaná plocha:
162 m²
Vlastníctvo:
Osobné
Šírka pozemku:
33 m
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Dlhá
1295, 919 02, Dlhá
37 m
Dlhá
1295, 919 02, Dlhá
71 m
Dlhá, Prosnice
1295, 919 02, Dlhá
491 m
Dlhá, Prosnice
1295, 919 02, Dlhá
495 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
77.2%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+1
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0902 ...
Zobraziť číslo
TULEJA realitná kancelária
Ulica Hlavná 25
Trnava
Profil realitnej kancelárie
0902 ...
Michal Púry
TULEJA realitná kancelária
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností