Š. Králika, Prievidza, okres Prievidza
115 000 €
2 254,9 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
51 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Podlažie:
3/4
Rok výstavby:
1946 - 1969
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
e-Škola
Átriová, 971 01, Prievidza
258 m
Detašované pracovisko Fakulty riadenia a informatiky
A. Hlinku, 971 01, Prievidza
821 m
Materská škola Štvorlístok
J. Matúšku, 971 01, Prievidza
977 m
Diamonds - súkromná základná umelecká škola
E. M. Šoltésovej, 971 01, Prievidza
999 m
Piaristická spojená škola Františka Hanáka
A. Hlinku, 971 01, Prievidza
1.1 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
74.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+159
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
BÝVAJTE - SK s.r.o.
M. Mišíka 40
Prievidza
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Dana Kršková RSc.
BÝVAJTE - SK s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností