Hriňová, okres Detva
350 €/mes. s energiami
9,21 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
38 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Hriňová, MÚ
Partizánska, 962 05, Hriňová
86 m
Hriňová, štadión
Lúčna, 962 05, Hriňová
250 m
Hriňová, MÚ
Murínka, 962 05, Hriňová
263 m
Hriňová, stred
Jarmočná, 962 05, Hriňová
314 m
Hriňová, stred
Partizánska, 962 05, Hriňová
346 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
77.4%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-65
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Cerovský Cerovský
Telefónne číslo:
09480 ...
Zobraziť číslo
09480 ...
Cerovský Cerovský
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností