Fibichova, Košice-Juh, okres Košice IV
1 050 €/mes.
+ 293 €/mes. energie
15,46 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
68 m²
Podlažie:
7
Počet loggí:
1
Počet pivníc:
1
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Základná škola Požiarnická
Južná trieda, 040 01, Košice
531 m
Súkromná stredná odborná škola pedagogická a sociálna
Požiarnická, 040 01, Košice
544 m
Hotelová akadémia
Južná trieda, 040 01, Košice
664 m
Diamond English
Pribinova, 040 01, Košice
671 m
Stredná odborná škola Jozefa Szakkayho
Grešákova, 040 01, Košice
733 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
58.6%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+56
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+421 ...
Zobraziť číslo
Realitné kancelárie SR
Chlumeckého 5
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
+421 ...
Mgr. Beáta VUKUSIC, RSc.
Realitní makléri SR
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností