Herlianska, Prešov, okres Prešov
215 000 €
1 972,48 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
109 m²
Pôvodný stav
Rok výstavby:
1983
Tehlová
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
1 469 m²
Domáce zvieratá:
Nie
Zastavaná plocha:
145 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Materská škola Československých letcov 2
Československých letcov, 080 06, Ľubotice
1.5 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
75.2%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+386
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
PNORF - REAL ESTATE
Závalie 1333/11B
Hlohovec
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
JUDr. Mgr. Branislav Fázik
PNORF - REAL ESTATE
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností