Poniky, okres Banská Bystrica
149 000 €
425,71 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
350 m²
Kompletná rekonštrukcia
Rok výstavby:
2025
Zmiešaná
Plocha pozemku:
501 m²
Zastavaná plocha:
350 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Poniky, Jednota
Námestie Štefana Žáryho, 976 33, Poniky
22 m
Poniky, pri moste
Dolná, 976 33, Poniky
457 m
Poniky, škola
Družstevná, 976 33, Poniky
463 m
Poniky, Pelc
Horná, 976 33, Poniky
488 m
Poniky, Nást. 1 a 2
Družstevná, 976 33, Poniky
597 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
75.3%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-6
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
Romantické Chalupy, s.r.o.
Nejedlého 67
Bratislava
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Markéta Vanečková
Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností