Považská Bystrica, okres Považská Bystrica
490 €/mes.
5,76 €/m²/mes.
+ energie
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
85 m²
Vybavenie:
Výťah
Počet balkónov:
2
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Súkromné školy Živeny
M. R. Štefánika, 017 01, Považská Bystrica
603 m
Materská škola
Mierová, 017 01, Považská Bystrica
1.5 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
76%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+119
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09177 ...
Zobraziť číslo
REAL21 Invest-consult, s.r.o.
M.R.Štefánika 167/16
Považská Bystrica
Profil realitnej kancelárie
09177 ...
Šťastný Patrik
Invest - consult, s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností