Bratislava - Podunajské Biskupice, Spojené Arabské Emiráty
211 273 €
4 401,52 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
48 m²
Novostavba
Rok výstavby:
2023
Iná
Vybavenie:
Výťah
Počet balkónov:
1
Telefónne číslo:
+421 ...
Zobraziť číslo
Babony TRE s.r.o.
Sedmokrásková 8
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
+421 ...
Babony Babony TRE s.r.o.
Babony TRE s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností