Exnárová, Košice-Dargovských hrdinov, okres Košice III
550 €/mes.
19,64 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
28 m²
Podlažie:
5
Umiestnenie:
Ďalšie nadzemné podlažie
Orientácia:
Západná
Vlastníctvo:
Osobné
Počet izieb / miestností:
1
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Konzervatórium Jozefa Adamoviča
Exnárova, 040 22, Košice
540 m
Súkromná základná umelecká škola
Maršala Koneva, 040 22, Košice
739 m
Cirkevná materská škola sv. Bernadety
Maršala Koneva, 040 22, Košice
780 m
Gymnázium sv. Edity Steinovej
Charkovská, 040 22, Košice
1.4 km
Jasličky pre detičky
Charkovská, 040 22, Košice
1.4 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
72.9%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+81
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0911 ...
Zobraziť číslo
Realitné kancelárie SR
Chlumeckého 5
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
0911 ...
Ing. DREAM RENT
Realitní makléri SR
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností